Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir eleme daha gerçekleşti: Survivor’da kim elendi? Adaya kim veda etti?
Bir eleme daha gerçekleşti: Survivor’da kim elendi? Adaya kim veda etti?
Survivor'da adaların birleşeceği gün yaklaşıyor ve elemeler devam ediyor. Survivor'da Erdi, Sabriye, Adem, Berna olarak belirlenen eleme adaylarından hangisi elendi? İşte Survivor'ın 4 Nisan tarihli bölümünde elenen isim...
Magazin 5 Nisan 2017 - 08:43

Survivor’da eleme gecesi nefes kesti. Survivor 2017’nin birleşme bölümü öncesi adadan elenen son isim belli oldu. Survivor’da kim elendi? SMS oylamasında en düşük oyu hangi eleme adayı aldı?

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor’da son elenen isim Erdi oldu. Survivor’a veda eden Erdi, adadan ayrılırken şiir okudu. Cahit Sıtkı Tarancı'nın ‘Memleket İsterim' şiiri ile veda etti ve şu sözleri söyledi: ‘Buraya gelirken nasıl eyvallah dediysem, İstanbul'a dönerken de eyvallah diyorum. Ortaya koyacak bir tarzım yoktu, yüreğimi ortaya koydum. Elendiğim için çok üzgünüm. Bu da benim sınavımmış, kalan arkadaşlara başarılar diliyorum' Acun Ilıcalı ise Erdi için, “Göz6'ndan buraya geldin.

ERDİ ÜNVER KİMDİR?

Erdi Ünver kimdir? 1988 Kırklareli'de doğumlu olan Ünver, Boşnak bir ailenin çocuğudur. Bayrampaşa'da yaşamakta ve gümrük komisyonculuğu yapmaktadır. Amatör olarak futbol oynayan Erdi'nin asıl hayali futbolcu menajeri olmaktır. Erdi Ünver Göz6 yarışmasında birinci olarak Survivor’a katılma hakkını kazanmıştı.

BİRLEŞME PARTİSİ NE ZAMAN?

Birleşme partisinin önümüzdeki günlerde gerçekleşmesi bekleniyor, kesin bir gün belirlenmiş olmasa da önümüzdeki hafta sonu olması bekleniyor.