Sözcü Plus Giriş

Bir Garip Aşk 83. bölüm fragmanı izle (13 Şubat)

Bir Garip Aşk 83. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Garip Aşk yeni bölümde Garima sırları ile birlikte şehri terk etmeye hazırlanıyor.

null
Güncellenme: 08:40, 13/02/2017
Bir Garip Aşk 83. bölüm fragmanı izle (13 Şubat)

Kanal 7'de her gün yayınlanan Hint dizisi Bir Garip Aşk'ın 83. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Garip Aşk yeni bölümde Khushi ve Arnav evliliklerinin tamamlanması için eksik kalan ritüelleri yerine getirirler. Supadra'nın gözü dört bir yanda Garima'yı aramaktadır. Garima ise Khushi'den sakladığı gerçeklerle birlikte başka bir şehre gitmeye karar vermiştir.

Garima'nın tuhaf davranışları Khushi ve Madhumati'yi oldukça şaşırtır. Arnav ve Khushi ise eksik kalan evlilik ritüellerini yerine getirmekle meşguldür. Khushi'nin anne ve babasını törende göremeyen Supadra, Madhmuti'yi onların nerede olduğu konusunda köşeye sıkıştırır. Bu sırada Shyam ise Anjali'nin daveti üzerine gizlice Raizada malikânesine girer ancak ailenin zamanından önce geri dönmesi Shyam'ı zor durumda bırakır. Diğer yandan Garima da Khushi'nin mutluluğu için Shashi'nin tedavisi için başka bir şehre gideceğini söyler.