Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir Garip Aşk 84. bölüm fragmanı izle (14 Şubat)
Bir Garip Aşk 84. bölüm fragmanı izle (14 Şubat)
Bir Garip Aşk 84. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Garip Aşk yeni bölümde Shyam’ın geri dönüş planı başarılı olacak mı?
Magazin 14 Şubat 2017 - 10:10

Kanal 7’de her gün yayınlanan Hint dizisi Bir Garip Aşk’ın 84. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Garip Aşk yeni bölümde Anjali babaannesinin Shyam'dan yana olmasından büyük bir sevinç duyar. Supadra, Anjali'nin bebeği için düzenlenen kutlamaya Shyam'ın da katılmasını ister ancak Arnav'ın bu teklife verecek sert bir yanıtı vardır.

Supadra'nın Shyam konusunda kendisinden yana olduğunu görmek Anjali'yi çok mutlu etmiştir. Khushi ise Arnav'a ritüellere uygun davrandığı için teşekkür etmek ister ve onu büyük bir restorana davet eder. Shyam, Khushi'den intikam almak ve eve geri dönmek için büyük bir plan hazırlığındadır. Supadra onun bu konudaki en büyük yardımcısı olacaktır. Diğer yandan Garima ray hattında meydana gelen arızadan dolayı şehri terk edemez ve Raizada malikânesindeki kutlamaya katılmak zorunda kalır. Supadra kutlamalara Shyam'ı da davet etmek istediğini söyleyince Arnav itiraz eder. Garima ve Supadra karşılaşacak mı? Shyam'ın geri dönüş planı başarılı olacak mı?

Son güncelleme: 10:11 - 14.02.2017