Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir Garip Aşk 86. bölüm fragmanı izle (16 Şubat)
Bir Garip Aşk 86. bölüm fragmanı izle (16 Şubat)
Bir Garip Aşk 86. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Garip Aşk yeni bölümde Shyam, Arnav’ı da hayrete düşürecek birinin daveti ile malikâneye geri dönecek.
Magazin 16 Şubat 2017 - 09:55

Kanal 7’de her gün yayınlanan Hint dizisi Bir Garip Aşk’ın 86. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Garip Aşk yeni bölümde Anjali hala Shyam'ın eve dönmesi konusundaki ısrarını sürdürmektedir. Onun en büyük destekçisi ise şüphesiz Supadra'dır. Ancak Shyam, Arnav'ı da hayrete düşürecek birinin daveti ile malikâneye geri dönecektir.

Hastaneden taburcu olan Anjali tedavisine evde devam etmektedir. O hala bebeğini düşürdüğünü kabullenmemekte ısrarcıdır. Supadra ise hala Shyam'ın eve geri dönmesi konusundaki ısrarını sürdürünce Arnav'ın tepkisi ile karşılaşır. Bu sırada Shyam da Anjali'nin kaldığı odanın balkonuna tırmanarak sık sık gizlice onu ziyaret ediyordur. Yaşananlar karşısında çok üzülen Khushi kendince bir çözüm yolu aramaya başlar. Shyam'ın malikâneye geldiğini gören Arnav öfkeyle ona saldırmak üzeredir ki bir ses ona engel olur.