Sözcü Plus Giriş

Bir Garip Aşk 88. bölüm fragmanı izle (18 Şubat)

Bir Garip Aşk 88. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Garip Aşk yeni bölümde tam her şey yoluna girecekken işler yeniden karışıyor.

Güncellenme: 10:07, 18/02/2017
Bir Garip Aşk 88. bölüm fragmanı izle (18 Şubat)

Kanal 7’de her gün yayınlanan Hint dizisi Bir Garip Aşk’ın 88. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Garip Aşk yeni bölümde her şey yoluna girmek üzereyken Garima ve Supadra’nın karşılaşması olayları yeniden karıştırır. Supadra sayesinde Khushi’ye karşı kullanabileceği büyük bir kozu eline geçiren Shyam ise uygun zamanın gelmesini beklemektedir.

 

Garima ile karşı karşıya gelen Supadra uzun süre üzerindeki şaşkınlığı atamaz. Anjali ailesinin ölümü hakkındaki gerçekleri Shyam’a anlatır. Bu sırada Arnav’ın gözüne girmeye çalışmakla meşgul olan Shyam ise Supadra ile bildiklerini paylaşınca Garima hakkındaki gerçekleri öğrenir. Arnav ise Khushi’ye kendisi için büyük öneme sahip olan bir hatırayı göstermek için onunla birlikte evden ayrılır. Bu sırada Gupta ailesinin evine giden Shyam, Garima’nın dolabında gizlediği küçük sandıktan eski bir fotoğrafı alır. Supadra ise Garima’yı herkese gerçekleri anlatmakla tehdit etmiştir. Raizada ailesi Garima’nın kim olduğunu öğrenebilecek mi?

Yayınlanma Tarihi:10:06,