Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir Garip Aşk 92. bölüm fragmanı izle (22 Şubat)
Bir Garip Aşk 92. bölüm fragmanı izle (22 Şubat)
Bir Garip Aşk 92. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Garip Aşk yeni bölümde Shyam'ın maskesi düşüyor.
Magazin 22 Şubat 2017 - 10:29

Kanal 7’de her gün yayınlanan Hint dizisi Bir Garip Aşk’ın 92. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Garip Aşk yeni bölümde Khushi ve Arnav, Nanda'nın da yardımı ile Shyam'ı köşeye sıkıştırmayı başarır. Tüm aile üyelerinin önünde maskesi düşürülen Shyam'ın önünde tek bir seçenek vardır.

İşleri yolunda gitmediği için çok öfkelenen Shyam, Anjali ile tartışır. Onun ablasına karşı saygısız davranışlarını gören Arnav bu durum karşısında çok sinirlense de ertesi gün Khushi ve Nanda ile birlikte ortaya çıkaracakları gerçekleri hatırlar ve sessiz kalır. Anjali ve Shyam'ın evlilik yıl dönümünü kutlamak için bir araya gelen aile üyeleri Khushi ve Nanda'nın bir projeksiyon aracılığı ile perdeye yansıttıkları güvenlik kamerası görüntülerini izlemeye başlar. Shyam'ın gerçek yüzünü izleyen herkes çok şaşırır. Bu defa kendisini savunamayacak bir şekilde köşeye sıkışan Shyam'ın yaptığı kötülükleri itiraf etmekten başka çaresi kalmamıştır.