Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir Garip Aşk 97. bölüm fragmanı izle (27 Şubat)
Bir Garip Aşk 97. bölüm fragmanı izle (27 Şubat)
Bir Garip Aşk 97. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Garip Aşk yeni bölümde Aarav ise ortadan kayboluyor.
Magazin 27 Şubat 2017 - 11:27

Kanal 7’de her gün yayınlanan Hint dizisi Bir Garip Aşk’ın 97. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Garip Aşk yeni bölümde Sheetle'ın Aarav'a verdiği sözü yerine getirmeyişi evdekileri kızdırır. Annesini kendisine yalan söylemekle suçlayan Aarav ise ortadan kaybolur. DNA test sonucuna ulaşan Khushi ise büyük bir merak ve endişe ile zarfı açar.

Aarav, Sheetle'dan kendisini babası ile görüşmeye götürmesini ister. Evdeki herkes küçük bir çocuğun bu masum talebi karşısında çok duygulanır. Ancak Sheetle, Aarav'a verdiği sözü yerine getirmez. Daha sonra okula çıkmak için evden ayrılan Aarav'dan kötü haber gelir. Sheetle'ı arayan öğretmeni onun okula gelmediğini söyleyince Raizada ailesi çok endişelenir. Öte yandan Khushi yeniden Sheetle ile ilgili kabuslar görmeye başlamıştır. Gelinler günü bayramında artan kıskançlık Khushi'nin zaferi ile sonuçlanacak mı? Eve geç de olsa gelen DNA raporuna göre Arnav ve Aarav arasında bir bağ var mı?