Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir ilk gerçekleşti… Tülin ‘Pembe Halı’ya çıktı
Bir ilk gerçekleşti… Tülin ‘Pembe Halı’ya çıktı
Victoria's Secret markasının hemen her yıl düzenlediği meşhur defilesi geride bıraktığımız akşam gerçekleşti. Bu özel geceye davetli olarak katılan ve 'Pembe Halı'da yürüyen Tülin Şahin de Türkiye adına bir ilki gerçekleştirdi.
Magazin 21 Kasım 2017 - 08:11

Başarılı kariyerinde pek çok ilke imza atan model Tülin Şahin, geride bıraktığımız akşam Şangay’da düzenlenen Victoria’s Secret defilesinde davetli olarak boy gösterdi. ‘Pembe Halı’da yürümek için bu etkinliğe davet edilen Şahin geride bıraktığımız akşam halıya çıktı ve burada basın mensuplarına poz verdi. Son derece heyecanlı olduğu, paylaştığı videodan da belli olan Şahin şunları yazdı: “Teşekkürler Victoria’s Secret beni bu çok değerli ‘Pink Carpet’ (Pembe Halı) da görmek istediğiniz ve davetiniz için… Her anı çok güzeldi. Beni ve tüm ekibimi kusursuz, sıcacık ve içtenlikle ağırladığınız için çok teşekkür ediyorum.”