Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir Litre Gözyaşı 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Bir Litre Gözyaşı 12.son bölüm izle)
Bir Litre Gözyaşı 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Bir Litre Gözyaşı 12.son bölüm izle)
Bir Litre Gözyaşı dizisinin 12.son bölümü Kanal D ekranlarında yayınlandı. Vatanım Sensin dizisi ile yıldızı parlayan genç oyuncu Miray Daner'in başrolünde yer aldığı dizide güzel oyuncuya Sanem Çelik ve Tolga Tekin eşlik ediyor. İşte Bir Litre Gözyaşı dizisinin son bölümünde yaşananlar...
Sozcu.com.tr
Magazin 23 Aralık 2018 - 23:14

Bir Litre Gözyaşı dizisinin 12.son bölümünde; Hande’nin Mahir’ olan ilgisi Cihan’ı günden güne daha fazla rahatsız etmeye başlıyor. Son bölümde;aşk üçgeni karışıyor. Hande, Cihan’a Mahir’e olan ilgisini anlatırken Cihan Hande’ye ne söyleyeceğini bilemiyor.

BİR LİTRE GÖZYAŞI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

BİR LİTRE GÖZYAŞI YENİ FRAGMAN

BİR LİTRE GÖZYAŞI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hande bu durumun peşini bırakmadan Mahir’in annesine olanları anlatıyor ve onun hayatında kimse olup olmadığını soruyor. Peki aldığı cevap karşısında şaşkına dönen Hande bundan sonra ne yapacak? Cihan ve Mahir’in bu duruma tepkisi nasıl olacak?

bir-litre-gozyasi

Cihan, büyük bir heyecanla üniversiteye hazırlanmaktadır. Hayal ettiği gibi üniversiteyi kazandığında başka bir heyecanın da içinde bulur kendini: “Aşk”. Yaşamaya yeni başladığını hisseden Cihan, aslında tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanmıştır ve bunu ilk öğrenen annesi Figen olur. Figen, kızının ömrü yettiğince onun hayatını benzersiz ve kızının hak ettiği gibi geçirebilmesi için çetin bir mücadeleye girişir.

BİR LİTRE GÖZYAŞI SON BÖLÜM İZLE

Son güncelleme: 10:16 - 26.02.2019