Bir Mucize Olsun 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bir Mucize Olsun ilk bölüm izle

FOX TV ekranlarının yeni dizisi Bir Mucize Olsun ilk bölümü ile ekranlara geldi. Başrollerinde Su Kutlu, Furkan Palalı, Cihan Ünal ve Ahu Sungur'un yer aldığı dizinin reyting performansı şimdiden merak konusu oldu. İşte Bir Mucize Olsun 2. yeni bölüm fragmanı...

Bir Mucize Olsun 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bir Mucize Olsun ilk bölüm izle

Bir Mucize Olsun dizisinin ikinci yeni bölüm fragmanı geldi. Damla’nın sefalet ve umutsuzluk içinde geçen hayatı bir gün kapılarını Yiğit adında genç bir avukatın çalmasıyla aniden değişir. İşte Bir Mucize Olsun dizisi hakkında bilinmesi gerekenler…

BİR MUCİZE OLSUN 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Çukurdere’nin çamurlu sokaklarında büyüyen Damla onu yetiştiren pavyon şarkıcısı Maksude’nin yanında evlatlık gibi değil, bir hizmetçi gibi eziyet dolu bir yaşam sürmektedir.

dizi

Sefalet ve umutsuzluk içinde geçen hayatı bir gün kapılarını Yiğit adında genç bir avukatın çalmasıyla aniden değişir. Yiğit gerçek ailesini tanımayan Damla’ya dedesinin ülkenin sayılı zenginlerinden biri olan Azim Sancaktar olduğunu ve ona yeni bir hayat vermek istediğini söyler.

furkan-kaleli

Maksude'nin zulmü altında geçen yıllar boyunca hep bir mucize bekleyen Damla, bu son derece güven verici genç adamın ardından gider. Ancak Sancaktar Konağı'nın sakinleri bu beklenmedik akrabanın gelişinden son derece rahatsız olmuştur. Anne ve babasının ölümünün ardındaki sırdan habersiz olan genç kız düşmanlarla çevrili bu konakta yaşamak zorundadır. Dedesinin ona gösterdiği sevgiye rağmen Damla için bu hiç de kolay olmayacak gibi görünmektedir.

BİR MUCİZE OLSUN BİRİNCİ BÖLÜM İZLE