Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir Mucize Olsun Su Kutlu kimdir? Dizinin başrolü Damla Sancaktar kimdir?
Bir Mucize Olsun Su Kutlu kimdir? Dizinin başrolü Damla Sancaktar kimdir?
FOX TV'nin yeni dizilerinden Bir Mucize Olsun dizisinin başrolünde oynayan Su Kutlu kimdir? sorusunun cevabı merak ediliyor. Su Kutlu dizide Damla Sancaktar karakterine hayat veriyor. İşte genç oyuncu hakkında merak edilenler...
Magazin 6 Nisan 2018 - 21:31

Su Kutlu kimdir? Bir Mucize Olsun dizisinde Damla Sancaktar karakteri; yirmili yaşlarının başında… Gerçek anne ve babasını tanımadan analığı Maksude tarafından evlatlık olarak büyütülmüş. İyi kalpli, sevgi dolu, şefkatli ve dürüst bir kız. Çevresindeki insanların sorunlarına karşı son derece ilgili. Yardımsever ve fedakar… Samimi, sıcakkanlı ve mütevazı… Zorluklarla, sefaletle dolu bir hayat yaşasa da umudunu kaybetmiyor. Bir gün bir mucize olacağına, gerçek aşkı ve sevgiyi bulacağına inanıyor.

SU KUTLU KİMDİR?

Su Kutlu, 1 Ocak 1991’de doğmuştur. 1.66 boyundadır. Güzel Köylü dizisindeki Sude karakteri ile tanınmıştır. Ayrıca, Çalıkuşu, Mişe, Ali Ayşeyi seviyor dizilerinde yer almıştır.