Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir Zamanlar Çukurova 10. yeni bölüm fragmanı yayında! ‘ Yılmaz benim ağabeyim değil, kocam!’
Bir Zamanlar Çukurova 10. yeni bölüm fragmanı yayında! ‘ Yılmaz benim ağabeyim değil, kocam!’
Bir Zamanlar Çukurova 10. yeni bölüm fragmanı ile heyecanı doruklara taşıdı. Züleyha ile Yılmaz uzun bir süre sonra karşı karşıya geldi. Üstelik Züleyha, Yılmaz'ın cezaevinde öldüğünü sanıyordu. Bir Zamanlar Çukurova 10. yeni bölüm fragmanında; Yılmaz'ın yaşadığını öğrenen Züleyha, Demir'e 'Yılmaz benim ağabeyim değil, kocam. Ölene kadar onu seveceğim' diyor. Yılmaz ise halen gerçeklerden habersiz. Züleyha için 'bu kadar mı paraya pula düşkünmüş' diye düşünüyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova 10. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 10 Kasım 2018 - 23:31

Bir Zamanlar Çukurova 10. yeni bölüm fragmanı bugün ATV’de ekrana geldi. Yılmaz, Felekeli sayesinde ‘Bey’ oldu. Yamanlar’ın karşısına dikilen Yılmaz son bölümde Züleyha ile de karşılaştı. Bebeğinin babasının ölüdüğünü sanan Züleyha Demir ve Hünkar’ın yalanları ile bu noktaya gelmişti. Hatta Yılmaz bile Züleyha’nın kendisini unuttuğunu sandı. Şimdi gerçeklerin açığa çıkma vakti geldi. Bir Zamanlar Çukurova 10. yeni bölüm fragmanında; Züleyha Yılmaz’ın ölmediğini öğrenince Demir’e hesap soruyor. ‘Bana yalan söylediniz’ diye haykırıyor ve ölene kadar Yılmaz’ı seveceğini söylüyor. Felekeli Yılmaz’ı düşünmeden hareket ettiği için azarlıyor.İşte Bir Zamanlar Çukurova 10. yeni bölüm fragmanı…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 10. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA FRAGMAN

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 9. BÖLÜM ÖZETİ

Adnan bebek kayboluyor. Yılmaz huğlara gidiyor ve bebeğinin kayıp olduğunu söylüyor. Ancak oradaki kimse bilmiyor. Bir adam Demir'in gelip tehditler savurması ile kalp krizi geçiriyor. Züleyha bebeğinin yokluğunu kabullenemiyor. Hünkar evden çıkmasın diye onu odasına kilitliyor.

Sonra da Sabahattin ile ilaç vermeye yanlarına gidiyor. Ancak Züleyha bağırarak onları kovuyor. Demir, Züleyha'nın yanına gidiyor. Züleyha çıldırmış gibi ‘beni bırakın, oğlumu ben arayacağım' diye haykırıyor. Demir, Züleyha'ya söz veriyor.

Demir aramalarda Gaffur'dan hiçbir şey istemiyor. Saniye kocasını dolduruyor. Tahrik dolu sözler ederek bebeği bulmasını söylüyor.

YILMAZ, ADNAN BEBEĞİ BULUYOR

Yılmaz, Fekeli'nin yanında yepyeni bir görünüme kavuşuyor. Yılmaz ile Fekeli Demir'in bebeğinin kayıp olduğunu öğreniyor. Yılmaz çocuğu onun kaçırdıklarını düşüneceklerini söyleyerek telaşla evden çıkıyor. Yılmaz önce huğlara gidiyor ve ağıt yakan insanları görüyor. Nazire yaşananları anlatıyor. Nazire çocuğu kaçıranın kim olabileceğini Yılmaz'a söylüyor. Çocuğunu kaybeden bir ailenin geçtiğimiz ay bebeklerini kaybettiklerini söylüyor. Bebeği sahipsiz sanıp alabileceklerini de belirtiyor. Nazire haksız da değil. Tahmin ettiği kişilerin yanında Adnan bebek. Ayrıca Gaffur da bebeğin yerini öğreniyor. Zengin oldum diyerek koşarak çiftliğe gidiyor.

YILMAZ OĞLUNU İLK KEZ KUCAĞINA ALIYOR

Yılmaz, Adnan bebeği buluyor. Aileyi ikna edip bebeği alıyor. İşte Yılmaz o an oğlunu ilk kez kucağına alıyor. Yılmaz bebeği pusetine bırakıyor ve silahı ile havaya ateş açıyor. O sırada Gaffur da gelip bebeğin yerini bulduğunu söylüyor. Züleyha silah sesi ile kendini dışarı atıyor. Demir bebeği pusetinde buluyor. Züleyha bebeğine kavuşuyor. Bu anlar Saniye'yi bile ağlatıyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE

ZÜLEYHA ŞÜPHE İÇİNDE

Züleyha bebeğinin tok olduğunu fark ediyor. Demir'e seninle kim uğraşıyor diye soruyor. Züleyha sürekli kilitli evde kaldığını söyleyerek şüphelerini sıralıyor. Demir inatla yalanlıyor.

HUĞLAR, YAMANLAR'A TEPKİLİ

Huğlarda ölen adam yüzünden Demir'e karşı bir tepki oluşturuluyor. Gaffur ölen işçinin haberini Hünkar'a veriyor. Hünkar, Demir'e kızıyor. Sonra da huğlara baş sağlığına gidiyor. Yemek vereceğini ve dua okutacağını söylüyor. Ancak huğlarda tepki ile karşılaşıyor. Yemek veriliyor ama kimse yemeklerden almıyor.

YILMAZ ZÜLEYHA İLE KARŞI KARŞIYA

Yılmaz, Züleyha ve Demir'in karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yemeğe gitmeye hazırlanan Züleyha kırmızı elbisesi ile göz kamaştırıyor. Yılmaz yepyeni bir görünümle Yamanlar'ın karşısına çıkıyor. Züleyha, Yılmaz'ı görüyor. Hünkar ile Demir ise şaşkınlık içinde…