Sözcü Plus Giriş

Bir Zamanlar Çukurova 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! ‘Ya yaşatacaksın, ya öldüreceksin!’

Bir Zamanlar Çukurova 13. yeni bölüm fragmanı seyirci karşısına çıktı.Bir Zamanlar Çukurova'da Züleyha oğluna kavuşalabilmek için Demir'in şartını kabul eder. Yılmaz'ı arayarak onunla buluşmak istediğini söylüyor. Yılmaz bunun bir tuzak olabileceğini düşünse de gidiyor. Züleyha'nın oğlunu görebilmek için Yılmaz'ı Demir'i sevdiğine inandırması gerekiyor. Peki son bölümde başka neler yaşandı?

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 09:49, 03/12/2018

Bir Zamanlar Çukurova 13. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. Yayınlanan yeni fragmanda; Züleyha ile karşı karşıya gelen Yılmaz, ‘Bizim de hayallerimiz vardı, çocuğumuz olacaktı' diyor. Züleyha, Demir'in baskısından bir türlü kurtulamıyor. Hünkar, Fekeli'yi görüyor. Üstelik hastanede yanına kadar geldiği de biliniyor. Ayrıca yeni fragmanda Yılmaz ile Fekeli eski bir binada göülüyor. İçeride bir de saatli bomba var. Hatta bu bomba patlıyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova 13. yeni bölüm fragmanı..

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 12. BÖLÜM ÖZETİ

Züleyha, Demir'i kendini öldürmekle tehdit ediyor. Bebeğini istiyor ama Demir umurunda değilmiş gibi davranıyor. Züleyha tetiği çekiyor ama silah boş. Demir silahı boşalttığını hatırlıyor. Züleyha silahı yere bırakıyor, Demir silahı alıyor. Sonra da ağlayan Züleyha'yı yerden kaldırıp arabaya bindiriyor. Eve gidiyorlar. Kapıda Saniye ile Gaffur onları karşılıyor. Demir, Züleyha'ya özgür olduğunu söylüyor. Demir annesinin hastalandığını duyunca evden hızla çıkıyor. Züleyha da peşinden koşuyor. Ağlayarak ‘o senin değil' diyor. Züleyha dönüp çalışanlara oğlunu soruyor. Gaffur bilmediklerini söylüyor. Züleyha koşarak her yerde oğlunu arıyor. Şermin de orada. Züleyha onun da evine bakıyor. Sonra da kapıdan koşarak çıkıyor.

Yılmaz, Fekeli'nin işlerini büyütüyor. Yeni makinelerle pamuk üretimini arttırıyor. Çalışanlar bu durumu alkışlarla karşılıyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE

HÜNKAR HANIM İYİLEŞİYOR

Hünkar hastanede kendini toparlıyor. Ve bu iyileşmeyi de Sabahattin'e borçlu. Hünkar Hanım'ın bir gece daha hastanede yatması gerekiyor. Demir annesinin yanına geliyor. Hünkar Sabahattin'in hayatını kurtardığını anlatıyor. Hünkar, Demir'in durgunluğunun farkında.

hunkar

ZÜLEYHA BEBEĞİNİ ARIYOR

Züleyha, Cengaver'in eşi Nihal'in evine gidiyor. Oğlunun orada olup olmadığını soruyor. Perişan halde olan Züleyha arkadaşı tarafından sakinleştiriliyor. Demir'in oğluna bir şey yapmayacağını söylüyor. Züleyha orada da durmuyor ve bir hışımla evden çıkıyor. Cengaver hastaneye gelip Züleyha'nın oğlunu aradığını söylüyor. Demir kaçmaya kalkıştığını söylüyor. Züleyha akşam olunca eve gelip kapıda beklemeye başlıyor. Gülten, Yılmaz ile Züleyha'ya oynadığı oyunun açıklamasını yapıyor

SABAHATTİN EVİ TERK EDİYOR

Sabahattin kızını arayarak evi terk edeceğini anlatıyor. Sonra da eşyalarını toplayıp çıkıyor. Gülten'le de konuşuyor çıkarken. Şermin eve gelince Sabahattin'in gittiğini görüp deliriyor. Sonra da Züleyha'nın ağabeyi ile uzun bir sohbet gerçekleştiriyor ve morali yerine geliyor.

demir

DEMİR: ÇOK YORULDUM ANNE

Demir annesi hastanede uyurken yanına yatıyor. Annesine ‘Çok yoruldum anne, Züleyha beni sevsin diye çırpınmaktan çok yoruldum' diyor. Demir eve geldiğinde Züleyha'yı yağmurda sırılsıklam halde buluyor. Odaya çıkarıp çorba içermeye çalışıyor. Züleyha, Demir'e hesap soruyor. ‘Hani beni çok seviyordun' diyor. Ayrıca Demir'in ona işkence ettiğini söylüyor. Ama Demir bu sözün altında kalmıyor. Züleyha bir kez daha oğlunu istiyor.

HÜNKAR: ZÜLEYHA YILMAZ'A AŞIK OLDU

Hünkar, Yılmaz'a geliyor ve konuşmak istiyor. Yılmaz, Hünkar'a ‘Temyizimi neden yırttırdın' diyor. Hünkar asılmayacağını biliyordum, cezan bozulursa hapisten çıkmandan korktum diyor. Züleyha'nın Demir'den hamile kaldığını ve birbirlerine çok aşık olduklarını söylüyor. Bu nedenle de onu kurban ettiği yalanını uyduruyor. Ayrıca torunu için yalvardığını söyleyerek bu şehirden gitmesini istiyor. Yılmaz, Hünkar'a inanmadığını söylüyor ve Züleyha'dan duymadığı sürece de inanmayacağını belirtiyor.

Yayınlanma Tarihi:21:43,