Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir Zamanlar Çukurova 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Züleyha, Demir’in şartlarını kabul ediyor
Bir Zamanlar Çukurova 13. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. Yayınlanan yeni fragmanda; Züleyha ile karşı karşıya gelen Yılmaz, ‘Bizim de hayallerimiz vardı, çocuğumuz olacaktı’ diyor. Züleyha, Demir’in baskısından bir türlü kurtulamıyor. Hünkar, Fekeli’yi görüyor. Üstelik hastanede yanına kadar geldiği de biliniyor. Ayrıca yeni fragmanda Yılmaz ile Fekeli eski bir binada göülüyor. İçeride bir de saatli bomba var. Hatta bu bomba patlıyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova 13. yeni bölüm fragmanı..
Sozcu.com.tr
Magazin 3 Aralık 2018 - 12:02

Bir Zamanlar Çukurova 13. yeni bölüm fragmanı seyirci karşısına çıktı.Bir Zamanlar Çukurova’da Züleyha oğluna kavuşalabilmek için Demir’in şartını kabul eder. Yılmaz’ı arayarak onunla buluşmak istediğini söylüyor. Yılmaz bunun bir tuzak olabileceğini düşünse de gidiyor. Züleyha’nın oğlunu görebilmek için Yılmaz’ı Demir’i sevdiğine inandırması gerekiyor. Peki son bölümde başka neler yaşandı?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 12. BÖLÜM ÖZETİ

Züleyha, Demir'i kendini öldürmekle tehdit ediyor. Bebeğini istiyor ama Demir umurunda değilmiş gibi davranıyor. Züleyha tetiği çekiyor ama silah boş. Demir silahı boşalttığını hatırlıyor. Züleyha silahı yere bırakıyor, Demir silahı alıyor. Sonra da ağlayan Züleyha'yı yerden kaldırıp arabaya bindiriyor. Eve gidiyorlar. Kapıda Saniye ile Gaffur onları karşılıyor. Demir, Züleyha'ya özgür olduğunu söylüyor. Demir annesinin hastalandığını duyunca evden hızla çıkıyor. Züleyha da peşinden koşuyor. Ağlayarak ‘o senin değil' diyor. Züleyha dönüp çalışanlara oğlunu soruyor. Gaffur bilmediklerini söylüyor. Züleyha koşarak her yerde oğlunu arıyor. Şermin de orada. Züleyha onun da evine bakıyor. Sonra da kapıdan koşarak çıkıyor.

Yılmaz, Fekeli'nin işlerini büyütüyor. Yeni makinelerle pamuk üretimini arttırıyor. Çalışanlar bu durumu alkışlarla karşılıyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE