Sözcü Plus Giriş

‘Çukurova bizim, kimse ona dokunamaz!’ Bir Zamanlar Çukurova 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Bir Zamanlar Çukurova 14. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. Yayınlanan yeni fragmanda; Patlama sonrası Cengaver ile Demir sevinç içinde. Üstelik 10 kişinin öldüğü haberini de duyuyorlar. Hünkar oğlunun patlamanın sorumlusu olduğunu öğrenince kendini kaybediyor. ‘Kan akmadan bitmeyecek mi bu iş’ diyerek oğluna kızıyor. Züleyha ile Demir dans ederken Demir hiç de beklemediği biriyle karşılaşıyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova 14. yeni bölüm fragmanı...

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 23:47, 10/12/2018

Bir Zamanlar Çukurova 14. yeni bölüm fragmanı seyirci karşında. Züleyha ile Yılmaz’ın karşılaşmasından sonra fırtınalar kopan dizide Felekeli karakteri daha da aktif olmaya başladı. İşte son bölümde yaşananlar…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 13. BÖLÜM ÖZETİ

Yılmaz, Züleyha konuşmasından sonra Züleyha perişan halde eve geliyor. Demir ‘beni buna sen mecbur ettin' diyerek onu ne kadar çok sevdiğini söylüyor. Züleyha bu evi ve Demir'in kocası olmasını kabul ettiğini söylüyor. Ama asla ona aşık olmayacağını da ekliyor. Demir inatla Züleyha'nın bir gün onu seveceğini söylüyor.

demir

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE

YILMAZ KENDİNİ TOPARLAMAYA ÇALIŞIYOR

Yılmaz, Fekeli ile dertleşiyor. Çok iyi göründüğünü hatta nefesinin kesildiğini söylüyor. Züleyha, Yılmaz'a ‘ne yapsaydım' diyor ve Yılmaz da bunu anlatıyor. Ve en çok da Züleyha'nın Demir'e aşık olduğunu söylemesi onu üzüyor. Yılmaz kendi kendine ‘benim sevgim yetmemiş, boşuna elimi kana bulamışım' diye söyleniyor. Gülten, Yılmaz'ın nasıl perişan olduğunu görüyor. Ama Demir'den korkusuna Yılmaz'a Züleyha'nın zorla gittiğini söyleyemiyor.

ZÜLEYHA İLE DEMİR'İN HAYATI NORMALE DÖNÜYOR

Demir ile Züleyha yemeğe çıkıyor. Demir, Züleyha'yı yurtdışına götürmek istiyor ama Züleyha oğlunu bırakıp gitmek istemiyor. Ayrıca Demir, Adnan'a yabancı mürebbiye tutmak istiyor ama Züleyha buna da izin vermiyor. Oğlunu bir başkasına bırakmak istemiyor.

İlginizi ÇekebilirReyting sonuçları 6 Aralık: Avlu, Bizim Hikaye, Çarpışma ve Bir Zamanlar Çukurova reyting yarışı...Reyting sonuçları 6 Aralık: Avlu, Bizim Hikaye, Çarpışma ve Bir Zamanlar Çukurova reyting yarışı...

GÜLTEN GERÇEĞİ ORTAYA ÇIKIYOR

Gülten'in yaşadıklarını Sabahattin'in öğrenmesi ile ortalık karışıyor. Sabahattin her şeyi Demir'e anlatıp hesap soruyor. Demir bir anda parlayıp önce annesine kızıyor sonra da tüm çalışanları topluyor. Hünkar olayın büyümesini istemiyor ama Demir olayı kurcalıyor. Hünkar Sabahattin'in Şermin'den ayrılmakta haklı olduğunu söylüyor. Tüm çalışanlar toplanıyor. Şermin de orada. Demir, Sabahattin ile Gülten arasında iğrenç bir dedikodu çıkarıldığını ve her ikisine de kendisinin kefil olduğunu söylüyor. Şermin de afra tafra ile buna itiraz etti. Sabahattin doktor olduğunu ve Gülten ile de bu nedenle görüştüğünü söylüyor. Demir dedikoduyu kimin yaydığını soruyor. Dedikoduyu çıkaranın kim olduğunu gelip söylemesini yoksa hepsini göndereceğini söylüyor. Demir Bey gidince, Saniye ile Gaffur Fadik'i sorguya çekiyor. Dedikoduyu yayanın Fadik olduğunun herkes farkında. Demir yeniden geliyor ve çalışanlardan biri Fadik'in adını veriyor. Fadik af dilemeye çalışsa da Demir onu konaktan kovuyor. Saniye de Demir'den fırça yiyor ve hamile olduğu için onu hoş gördüğünü söylüyor. Hünkar Fadik'i sokağa atmak yerine huylara yolluyor.

GÜLTEN YİNE YALAN SÖYLÜYOR

Gülten, Fekeli ile konuşuyor. Fekeli, Gülten'e istediği kadar o evde kalabileceğini söylüyor. Sonra da Züleyha'nın Yılmaz'ı sevip sevmediğini soruyor. Gülten bir kez daha yalan söylüyor. Odasına ağlayarak söylediği yalanlar için Allah'tan af diliyor.

Züleyha, Nihal ile çok iyi anlaşıyor. Züleyha o kadar normal görünüyor ki Hünkar onun mutluluğundan mutlu olduğunu söylüyor.

vahide-percin

DEMİR, GÜLTEN'İ İSTİYOR

Gaffur ile Saniye Gülten'in Yılmaz'ın yanında olduğunu bir türlü Demir'e söyleyemiyor. Onu köye gönderdikleri yalanı ortaya çıkmak üzere. Demir, ısrarla Gülten2i getirmelerini istiyor.

HÜNKAR FELEKELİ'Yİ GÖRÜYOR

Hünkar camdan bakarken Fekeli ile göz göze geliyor. Yaşadığı şokla kendi kendine ‘ölmemiş, niye öyle düşünme mi istedi, niye geri döndü' diyor. Şermin, Gülten'in mücevherlerini çaldığını söylüyor. Demir, kuyumcunun bulduğu mücevherlerle hesap sormaya gidince Şermin oyun oynuyor.

Yayınlanma Tarihi:22:05,