Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir Zamanlar Çukurova 16. yeni bölüm fragmanı geldi! Yılmaz ile Züleyha gerçeğini bir kişi daha öğreniyor! (Bir Zamanlar Çukurova 15. son bölüm izle)
Bir Zamanlar Çukurova 15. son bölümü ile ekrana geldi. Son bölümde; Yılmaz ile Demir intikam ateşi ile yanıyor. Son karşılaşmalarında yine silahlar konuşuyor. Züleyha, Yılmaz'a bir şey olmasın diye bu kadar acıya dayanmışken bu manzarayı kaldıramıyor. İkilinin bu karşılaşmasından sonra Yılmaz ortadan kayboluyor. Fekeli oğlu yerine koyduğu Yılmaz'ı bulmak için Çukurova'nın altını üstüne getiriyor. Ve Yılmaz sonunda bulunuyor. Kaza geçiren Yılmaz'ı gören Fekeli'nin acısı çok büyük oluyor. Hastaneye gizlice girip gerçekleri ona bir gün anlatacağına dair söz veriyor. Bir Zamanlar Çukurova 16. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı.
Sozcu.com.tr
Magazin 21 Aralık 2018 - 07:53

Bir Zamanlar Çukurova son bölümü ile ATV'de yayınlandı. Yayınlanan son bölümde; Züleyha, Yılmaz ve Demir’in birbirine silah çekmesiyle ölmek istiyor. Bu kavgadan çok yorulan Züleyha sevdiğine kavuşmaktan bile vazgeçmiş durumda. Çünkü Yılmaz için yeter ki yaşasın diye düşünüyor. Ancak Demir’in kıskançlığı ona her türlü çirkinliği yaptırabilir. Yılmaz’ın kayboluşu da bu nedenle akla ilk onu getiriyor. Fekeli Yamanlar Çiftliği’ni basıp Yamanlar’dan hesap soruyor. Hünkar oğlundan şüphelense de bu durumu belli etmiyor. ‘Yeter’ diyerek Fekeli’nin yakasına yapışıyor. Ve Fekeli sonunda Yılmaz’ı buluyor. Bu karşılaşma yıllar önce yaşadığı acıyı ona bir kez daha çok yakından hissettiriyor. Peki Bir Zamanlar Çukurova 15. Son bölümde başka neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı geldi mi? İşte merak edilen tüm detaylar…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 16. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bir Zamanlar Çukurova 16. Yeni Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni Bölüm fragmanının birkaç güne yayınlanması bekleniyor. Dizinin yeni fragmanı gelir gelmez aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA FRAGMAN

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 15. BÖLÜM ÖZETİ

Yılmaz, Züleyha’yı eve bırakmak istiyor. Ona hayır diyemeyen Züleyha peşlerindeki Demir’den habersiz arabaya biniyor. Demir deliye dönmüş şekilde Yılmaz’ın arabasını durdurdu. Züleyha’ya aşık iki adam bir kez daha silahlarına sarıldı. Züleyha Demir ve Yılmaz’ın ‘arabada kal’ söylemlerine rağmen kendini dışarı atıyor. Bu manzaraya dayanamayan Züleyha, ‘beni öldürün bitsin bu kavga artık’ diye haykırıyor. Ama Demir ve Yılmaz’ın gözü intikam bürümüş durumda. vE en acı gerçeklerle yüzleşiyorlar.

YILMAZ KAYIP

Yılmaz kayıp. Fekeli adamlarına Yılmaz’ı aramaları için talimat veriyor. Yılmaz ne yollarda ne huğlarda bulunamıyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE

FEKELİ YAMANLAR KONAĞINI BASIYOR

Fekeli’nin tek bir çaresi kalıyor. Yamanlar’da sormak. Çiftliği basan Fekeli bir tekme ile kapıyı açıyor. Demir, Hünkar ve Züleyha şaşkınlık içinde ne olduğunu anlamaya çalışıyor. Fekeli’ye göre Yılmaz’ın kayıp olmasının arkasında Demir var. Eve girince ona bakan meraklı gözlere ‘Tuzak kurdu benim oğluma’ diyor. Hünkar bu iddiayı şiddetle reddediyor. Her zamankisi gibi oğlunu korumaya çalışıyor. Tabi Demir’in her şeyi yapabileceğinin de farkında. Bu yüzden Fekeli gidince oğlunu sorguya çekiyor. Yılmaz’ın kayıp olduğunu öğrenen Züleyha’nın da yüreği yanıyor.
bir-zamanlar-cukurova
YILMAZ BULUNUYOR

Fekeli, Yılmaz’ı buluyor. Arabası kaza yapmış ve kanlar içinde. ‘Evlat aç gözünü’ diyerek gözyaşlarına boğuluyor. Feleki ailesini de benzer şekilde kaybettiği ve yıllar sonra Yılmaz’ı evlatları yerine koyduğu için çok büyük acı çekiyor. Fekeli ‘gitme, sen gidersen ben de giderim’ diyerek feryat ediyor.

ŞERMİN ZÜLEYHA YILMAZ GERÇEĞİNİ ÖĞRENİYOR

Her fırsatta Demir ve Hünkar Yaman’a zarar vermek isteyen Şermin sonunda istediği bilgiye ulaşıyor. Yılmaz ile Züleyha’nın aslınd akardeş değil sevgili olduklarını öğreniyor. Şermin hiç vakit kaybetmeden Hünkar’ı tehdit etmeye hazırlanıyor. Ama Hünkar ona pabuç bırakmayabilir.

ZÜLEYHA: BEN O DEFTERİ KAPATTIM

Hünkar, Yılmaz’ın hayatta olduğunu Züleyha’ya söylüyor. Ve ‘hala onu düşündüğünü biliyorum’ diyor. Züleyha inatla o defteri kapattığını söylüyor.

bir-zamanlar-cukurova-son

GAFFUR DERSİNİ ALIYOR

Gaffur hastanedeki Yılmaz’ı ziyarete gidiyor. Çıkışta biri onun Yılmaz’ı yastıkla boğmaya çalıştığını söylüyor. Fekeli Gaffur’u dövdürerek sorguya çekiyor. Fekeli’ye Yılmaz ile asker arkadaşı olduğunu söyleyerek yalanları sıralamaya başlıyor. Fekeli tek bir şey öğrenmek istiyor. O da onu orada Demir’in gönderip göndermediği. Gaffur şiddetle bunu reddediyor. Fekeli, Demir’e selam söylemesini istiyor.

ZÜLEYHA YILMAZ’A GİDİYOR

Züleyha, Sabahattin sayesinde hastaneye hemşire kılığında girip Yılmaz’ı görmeye gidiyor. Züleyha Yılmaz’a söyleyemedilerini sıralıyor. Gözyaşları iinde kalbinin hala onun için attığını söylüyor. Ölü acısını bi rkez daha yaşamak istemediğini anlatıyor. Ayrıca ‘oğlumuzu da alıp gitsek’ diyor. Bir gün ona her şeyi anlatacağına söz veriyor. Çıkışta da Sabahattin ile dertleşip artık dayanamadığını söylüyor.

Son güncelleme: 23:41 - 24.12.2018