Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir Zamanlar Çukurova 19. yeni bölüm 2. fragman: Yılmaz’dan kritik tapu hamlesi!
Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde ipuçları veren fragmanlar birbiri ardına geldi, Bir zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova 19. yeni bölüm 2. fragman bugün yayınlandı. Yeni fragmanda; Demir'le Züleyha'nın fırtınalı kavgası yumuşak bir sonla bitiyor. Demir, Züleyha'nın kıskançlığının farkında. Yılmaz, Müjgan'ın elinden tutup Züleyha'nın gözleri önünde gülümsüyor. Yılmaz, konağın tabusunu alıyor ve bu haberi Fekeli'ye veriyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova 19. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 7 Şubat 2019 - 08:30

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 19. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 18. BÖLÜM ÖZETİ

Yılmaz'ın 100 ton pamuğu telef oluyor. Yılmaz, Demir'den hesap sormak istiyor. Fekeli onu bu fikrinden döndürmek istiyor. Fekeli Yılmaz'ın hiçbir şey yokmuş gibi davranmasını istiyor. Yılmaz söz dinliyor ve işçileri rahatlatıyor.

Ayrıca Demir'in adamı Sait, aynı zamanda Fekeli'ye çalışıyor. Demir fabrikadaki durumla ilgili Sait'ten bilgi almak istiyor. Sait, Fekeli ve Yılmaz'ın olanlara karşı çok sakin olduğunu söylüyor. Demir, Sait'ten şüpheleniyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE

HÜNKAR ARAŞTIRMAYA BAŞLIYOR

Hünkar, Fekeli ile ilgili gerçekleri araştırmaya başlıyor. Demir, Fekeli'nin suçsuzluğuna inanmıyor. Bir de Yılmaz'a arka çıkması Demir'i daha da deli ediyor. Fekeli'nin katil olduğuna dair şahitlik edenlerden biri vefat ediyor. Ölmeden önce de Hünkar'ı çağırıyor. Ancak rahmetli söyleyeceğini söylemeden ölüyor. Hünkar da bu yüzden konunun Fekeli ile ilgili olduğunu sanıyor.

FEKELİ CENAZEDE

Hünkar cenazeye gidiyor. Fekeli de cenazede. İki gencin Yılmaz'ın pamukları ile ilgili olarak konuştuklarını duyuyor. Üstelik suçlusunun da Demir olduğunu söylüyor. Sebep olarak da Yılmaz'ı çekememesini gösteriyorlar. Fekeli, cenazede rahmetli ile ilgili öğrendiklerini söylüyor. Fekeli adamın ölmeden önce taşındığı ve halen oturduğu evi anlatıyor.

YILMAZ FEKELİ'Yİ DİNLİYOR

Fekeli ile Cengaver şer cephesini topluyor. Yılmaz'ın başına gelenleri konuşuyorlar. Fekeli ve Yılmaz da gülerek içeri giriyor. Rahat davranışları ile Demir'I rahatsız ediyorlar. Cengaver, Yılmaz'I tahrik ediyor. Ama Yılmaz da altta kalmıyor. Ardından Fekeli sözü alıyor ve cenazeden söz ediyor. Annesinin orada olduğunu ama kendisinin neden gelmediğini sorguluyor.

Son güncelleme: 10:07 - 07.02.2019