Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir Zamanlar Çukurova 20. yeni bölüm fragmanı: Çek tetiği! Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle…
Bir Zamanlar Çukurova 20. yeni bölüm fragmanı bugün ATV'de ekrana geldi. Yayınlanan yeni fragmanda; Fekeli ‘çek tetiği’ diyerek Demir’i iftiracılıkla suçluyor. Saniye, Gaffur yetiş diyerek koşuyor, sonra da Yaman’ların bittiğini söylüyor. Demir tetiği çekiyor, jandarma Demir’i götürüyor. Züleyha şaşkın gözlerle Demir’in götürülüşünü izliyor. Bu anlara Yılmaz da tanıklık ediyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova 20. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 8 Şubat 2019 - 23:17

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 19. BÖLÜM ÖZETİ

Yılmaz ile Müjgan harika bir gece geçiriyor. Cengaver bu duruma çok bozuluyor ve masada söylenmeye başlıyor. Züleyha'nın içi içini yiyor. Demir çok sakin davranıyor ama Züleyha kendini iyi hissetmediğini söyleyerek kalkmak istiyor. Demir kalkarken Müjgan'a ‘iyi akşamlar' diyor.

Yılmaz, Demir ve Züleyha gidince, Müjgan'a İstanbul'u terk etmenin zor olup olmadığını soruyor. Ayrıca kendisinin de zaman zaman özlediğini söylüyor.

ZÜLEYHA KENDİNİ KAYBEDİYOR

Arabada Züleyha'nın hal ve tavrı Demir'in gözünden kaçmıyor. Demir, Züleyha'ya gözlerindeki kıskançlığı gördüğünü söylüyor. Züleyha şiddetle bu söylemi reddediyor. O da Demir'i Yılmaz'ı görünce farklı davranmakla suçluyor. Demir, Yılmaz'ın onu bir gün alacağı umudunu unutmasını söylüyor. Züleyha kendini kaybediyor ve Demir'in Yılmaz'ı hazmedemediğini anlatıyor. Arabada tartışma büyüyor, Demir'in ani freni ile Züleyha kafasını çarpıyor. Ama bağırmaya da devam ediyor. Tartışma evde de devam ediyor. Züleyha kendini odasına kapatıyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE

YILMAZ'DAN CENGAVER'E DAYAK

Alkolü fazla kaçıran Cengaver, Müjgan'a kendini tanıtıyor. Yılmaz gitmesini istiyor. Cengaver Yılmaz'dan ayak takımı diye söz ediyor. Yılmaz gitmesini istiyor. Cengaver, gitmeyip bir de ağır sözler sarf edince Yılmaz ayağa kalkıyor ve Cengaver'e kafa atıyor. Cengaver ‘adam mısın sen' diye hakaretlerine devam edince Yılmaz bir yumruk daha indiriyor. Çıkışta Müjgan bu durumla eğlenerek Yılmaz'ı rahatlatmayı başarıyor.

MÜJGAN'DAN YILMAZ'A: BEN SENDE AŞKI GÖRDÜM

Yılmaz, Müjgan'dan özür diliyor. Yılmaz onunla biraz yürümek istiyor. Müjgan, uğruna elini kana buladığı kızı çok mu sevdiğini soruyor. Yılmaz artık onu sevmediğini söylese de Müjgan onun yüreğinde yara olduğunu hissediyor. Hatta Yılmaz'ın onun ilk yarası olabileceğini söylüyor. Yılmaz ona acı çektirmek değil sevmek istediğini söylüyor. Müjgan, Yılmaz'ın yarasına rağmen onda aşkı gördüğünü söylüyor. El ele tutuşup uzun uzun bakışıyorlar.

HÜNKAR'DAN ZÜLEYHA GÖNDERMESİ

Hünkar'da Demir'den Müjgan ile Yılmaz'ın sevgili olduğunu söylüyor. Demir, Müjgan'ın Yılmaz'ı seçmesini eleştirirken davul bile dengi dengine diyor. Hünkar da Züleyha'yı örnek gösteriyor.

GAFFUR SAİT'İN PEŞİNDE

Ali Rıza'nın peşine düşen Sait, çok önemli bilgiler ulaşıyor ama Gaffur da onun peşinden gidiyor ve Ali Rıza'yı o da buluyor.

Son güncelleme: 08:47 - 09.02.2019