Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir Zamanlar Çukurova 22. yeni bölüm fragmanı: Demir çılgına dönüyor!
Bir Zamanlar Çukurova 22. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. ATV'de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanında; Demir annesini bulmak için seferberlik başlatıyor. Dağ taş bırakmadan Hünkar’ı arıyorlar. Yılmaz ile Züleyha’nın eskiden sevgili oldukları konuşulmaya başlanıyor. Züleyha, Demir’e hayatta ilk kez Yılmaz’ı sevdiğini ve bu durumun elinde olmadığını söylüyor. Demir, çılgına dönüyor. Züleyha onu öldürse de kalbinin sahibi değiştiremeyeceğini söylüyor. Demir Züleyha’ya defolup gitmesini söylüyor. Züleyha arkasında oğlunu bırakmak istemiyor ve Demir’in onu bırakmayacağını anlayınca ‘Adnan senin oğlun değil’ diyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova 22. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 23 Şubat 2019 - 17:43

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 21. BÖLÜM ÖZETİ

Hünkar, oğluna yaptıkları için hesap soruyor. 20 yıl önce Fekeli'nin başına gelenleri bildiğini anlatıyor. Demir annesine ‘benim nasıl katil olduğumu düşünürsün' diye çıkışıyor. Hünkar ise 20 yıldır ‘sana yani bir yalana inandım' diyerek oğluna karşılık veriyor. Demir eşyalarını toplayıp konağı terk ediyor. Hünkar hayatta en çok değer verdiği varlık olan oğlunu kaybetmeye niyetli değil. O nedenle hemen yeni bir plan yapıyor.

MÜJGAN'NIN HAYAL KIRIKLIĞI

Yılmaz hastaneye getirilen adamın kurtarılmamasını istiyor. Çünkü iyileşince yine kötülük yapmaya devam edeceğini düşünüyor. Müjgan ise hiç tanımadığı bir Yılmaz ile tanışıyor. Yılmaz, yaşadığı korkunç olaylardan sonra zulüm eden insanlara karşı merhametli davranamıyor. Bu ilk etapta Müjgan'a vicdansızlık gibi geliyor ve ‘uğradığın haksızlıklar mı seni böyle zalim yaptı' diyor. Ayrıca kimin yaşayıp kimin öleceğine de onların karar veremeyeceğini söylüyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE

YILMAZ MÜJGAN'A YÜZÜK ALIYOR

Yılmaz halen Züleyha'yı unutmuş değil. Ama kendi ile gerçeklerle yüzleşmeye başlıyor. Bu da Müjgan'a bir adım daha atmasına sebep oluyor. Yılmaz, Müjgan için yüzük alıyor. Müjgan ise Yılmaz ile ilgili yaşadığı hayal kırıklığından sonra bu sürprizle şaşkına dönüyor. İkili arasında aşk yeniden kendini gösteriyor. Yılmaz Müjgan ile daha da yakınlaşıyor.

DEMİR VE ZÜLEYHA KONAKTAN TAŞINIYOR

Demir yaşadığı onca olaydan sonra Züleyha ve oğlu ile konaktan taşınmaya karar veriyor. Hatta Züleyha'ya ‘Bu hayatta en çok sana bağlanmışım demek ki' diyor. Züleyha hiçbir şey belli etmemeye çalışsa da halen geceleri Yılmaz için ağlıyor. Tabi Hünkar'dan kurtulmanın sevincini de yaşıyor.

HÜNKAR YALNIZ KALIYOR

Oğlunun gidişi ile tüm işler Hünkar'a kalıyor. Bir yandan çiftlik işleri diğer yandan şirketteki işler onu oldukça zorluyor. Gaffur, Demir'in yokluğunu fırsata çevirmek istiyor. Ancak sorunlar üst üste geliyor.

Son güncelleme: 09:39 - 25.02.2019