Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir Zamanlar Çukurova 22. yeni bölüm fragmanı yayında! Demir annesini bulabilecek mi?
Bir Zamanlar Çukurova 22. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. ATV'de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanında; Demir annesini bulmak için seferberlik başlatıyor. Dağ taş bırakmadan Hünkar’ı arıyorlar. Yılmaz ile Züleyha’nın eskiden sevgili oldukları konuşulmaya başlanıyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova 22. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 26 Şubat 2019 - 11:39

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanında, Züleyha, Demir'e hayatta ilk kez Yılmaz'ı sevdiğini ve bu durumun elinde olmadığını söylüyor. Demir, çılgına dönüyor. Züleyha onu öldürse de kalbinin sahibi değiştiremeyeceğini söylüyor. Demir Züleyha'ya defolup gitmesini söylüyor. Züleyha arkasında oğlunu bırakmak istemiyor ve Demir'in onu bırakmayacağını anlayınca ‘Adnan senin oğlun değil' diyor. Haberimizden Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

MÜJGAN'NIN HAYAL KIRIKLIĞI

Yılmaz hastaneye getirilen adamın kurtarılmamasını istiyor. Çünkü iyileşince yine kötülük yapmaya devam edeceğini düşünüyor. Müjgan ise hiç tanımadığı bir Yılmaz ile tanışıyor. Yılmaz, yaşadığı korkunç olaylardan sonra zulüm eden insanlara karşı merhametli davranamıyor. Bu ilk etapta Müjgan'a vicdansızlık gibi geliyor ve ‘uğradığın haksızlıklar mı seni böyle zalim yaptı' diyor. Ayrıca kimin yaşayıp kimin öleceğine de onların karar veremeyeceğini söylüyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE

YILMAZ MÜJGAN'A YÜZÜK ALIYOR

Yılmaz halen Züleyha'yı unutmuş değil. Ama kendi ile gerçeklerle yüzleşmeye başlıyor. Bu da Müjgan'a bir adım daha atmasına sebep oluyor. Yılmaz, Müjgan için yüzük alıyor. Müjgan ise Yılmaz ile ilgili yaşadığı hayal kırıklığından sonra bu sürprizle şaşkına dönüyor. İkili arasında aşk yeniden kendini gösteriyor. Yılmaz Müjgan ile daha da yakınlaşıyor.

 

DEMİR VE ZÜLEYHA KONAKTAN TAŞINIYOR

Demir yaşadığı onca olaydan sonra Züleyha ve oğlu ile konaktan taşınmaya karar veriyor. Hatta Züleyha'ya ‘Bu hayatta en çok sana bağlanmışım demek ki' diyor. Züleyha hiçbir şey belli etmemeye çalışsa da halen geceleri Yılmaz için ağlıyor. Tabi Hünkar'dan kurtulmanın sevincini de yaşıyor.

HÜNKAR YALNIZ KALIYOR

Oğlunun gidişi ile tüm işler Hünkar'a kalıyor. Bir yandan çiftlik işleri diğer yandan şirketteki işler onu oldukça zorluyor. Gaffur, Demir'in yokluğunu fırsata çevirmek istiyor. Ancak sorunlar üst üste geliyor.