Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir Zamanlar Çukurova 24. yeni bölüm 2. fragman: Züleyha’dan Demir’e çok ağır söz!
Bir Zamanlar Çukurova 24. yeni bölüm 2. fragman: Züleyha’dan Demir’e çok ağır söz!
Bir Zamanlar Çukurova 24. yeni bölümden 2 fragman yayınlandı. Yeni fragmanda; Müjgan büyük bir sınavdan geçiyor. Yılmaz onu Züleyha konusunda onu ikna etmeye çalışıyor. Züleyha, Demir'i sözleri ile taciz ediyor. Fekeli, Hünkar ile hala ir gelecekleri olduğuna inandığını ima ediyor. Züleyha ile Müjgan kaza geçiriyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova 24. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 13 Mart 2019 - 22:28

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 24. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 24. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 23. BÖLÜM ÖZETİ

Demir, demir atma töreninde Bakan'ın önünde Cengaver'e kafa atıyor. Hırsını alamayan Demir, eve gelince Züleyha'yı da sorguya çekiyor. Züleyha ‘karısı bütün dünyaya yaymış benim ne suçum var' diye haykırıyor. Demir şantaj konusunu Züleyha'nın söylememesine kızıyor. Züleyha'nın sessizlik günleri bitiyor. Önce Demir'e sonra Hünkar'a düşüncelerini açık açık söylüyor. Hünkar bundan sonra daha iyi hesap ederek hareket edeceğini söylüyor.

‘SEN Mİ YAZDIN O MEKTUBU

Bu sırada Şermin, Gülten'in kendi evinde çalışmasını istiyor. Gülten, Züleyha'nın ona da kızmasından korkuyor. Şermin, Çukurova'nın Züleyha Yılmaz aşkı ile çalkalandığını söylüyor. Şermin Yamanlar'a kızarken, Sabahattin geliyor. Şermin onu ‘eve mi döndün' diye karşılıyor. Sabahattin mektubu soruyor. Gülten yeminler ederek o mektubu yazmadığını söylüyor. Sabahattin, Gülten'den sonra Şermin'i sorguluyor. Şermin mektubu Züleyha'nın yazmış olabileceğini söylüyor. Ayrıca Züleyha'nın Yılmaz'ı Müjgan'a bırakmayacağını da söylüyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE

Fekeli, Demir'in Cengaver'e kafa attığını Yılmaz'a anlatıyor. Yılmaz, Cengaver'in Züleyha ve onun hakkında konuşmuş olabileceğini söylüyor. Ayrıca Müjgan'ı da biraz kafasını dinlemesi için rahat bıraktığını söylüyor.

MÜJGAN ÇUKUROVA'DAN GİDİYOR

Müjgan çıkan hadiselerden sonra Çukurova'yı terk etme kararı oluyor. Yılmaz'a duyduğu aşka rağmen valizini toplayarak gidiyor. Evden çıkarken kapıda Yılmaz'ın arabada uyuduğunu görüyor ama ona veda etmeden yola koyuluyor.

ZÜLEYHA İLE OĞLUNU AYIRIYORLAR

Hünkar, oğlunu ve soyadını korumak için Züleyha'nın canını yakacak bir karar alıyor. Demir, Züleyha'nın buna çok üzüleceğini bile bile Adnan bebeği götürüyor. Demir Adnan'ı götürürken Hünkar, Züleyha'ya durumu anlatmaya çalışıyor. Züleyha koşarak dışarı çıkıyor ve arabanın arkasında feryat ederek koşuyor.