Sözcü Plus Giriş

Seyirci tepki gösterince Bir Zamanlar Çukurova 3. bölüm fragmanı geldi!

Bir Zamanlar Çukurova'nın Twitter hesabından 3. bölüme ait fotoğraf ve kısa bir görüntü yayınlanmış ama 3. bölüm fragmanını bekleyen takipçilerin heyecanları kursaklarında kalmıştı. Bir Zamanlar Çukurova için yapılan video paylaşımının altına 'fragman nerede' yorumları yapılınca dizinin 3. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Bir Zamanlar Çukurova 3. bölüm fragmanı...

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 07:47, 25/09/2018
Seyirci tepki gösterince Bir Zamanlar Çukurova 3. bölüm fragmanı geldi!

Bir Zamanlar Çukurova bu sezonun yeni ve en çok sevilen dizilerinden. Perşembe günü yayılanan dizi geçen sezon devam eden güçlü yapımları bile geride bırakarak reytinglerde birinci geldi. En son 2. bölümü geçtiğimiz hafta perşembe günü yayınlanan dizinin yeni fragmanı yayınlanmayınca dizinin takipçileri Twitter’dan tepkilerini gösterdiler. Tepkilerin ardından Bir Zamanlar Çukurova 3.yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Son bölümde Yılmaz için jandarmalar kapıya dayanmış Züleyha hamile şekilde ortada kalmıştı. Üstelik bu tuzağı kuran ve vicdanını bir kenara bırakan isim Hünkar Hanımdı. Hünkar Hanım sırf oğlunun çocuğu olmuyor diye Züleyha’nın bebeğine göz koymuş ve iki aşığı ayıracak hamleyi yapmıştı.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 3.BÖLÜM FRAGMANI

İŞTE BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 3. BÖLÜMDEN İLK FOTOĞRAF

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 3. BÖLÜMDEN İLK GÖRÜNTÜLER

İşte Twitter’dan paylaşıldıktan sonra fragmanın gelmemesi nedeniyle olumsuz yorumlara sebep olan görüntü…

DİZİ SEVERLER TWİTTER’DAN TEPKİ GÖSTERDİ

twet-1twet-2twet-3
Yayınlanma Tarihi:20:19,