Bir Zamanlar Çukurova 30. Yeni bölüm fragmanı geldi! Züleyha resti çekiyor! (Bir Zamanlar Çukurova 29. son bölüm izle)

Bir Zamanlar Çukurova 29. son bölümü ile ekrana geldi. Bir Zamanlar Çukurova son bölümde; Züleyha, Demir tarafından hastaneden kurtarılıyor. Ama asıl kurtuluş için beklemeye devam ediyor. Oğluna Yılmaz'ın onları kurtaracağını söyleyerek gücünü toplamaya çalışıyor. Demir, Züleyha'ya olan saplantısını ve aşkını bir kez daha kanıtlıyor. Züleyha, Demir'e Adnan'ın Yılmaz'ın oğlu olduğunu söylüyor. Ayrıca Hünkar içinde planları olan Züleyha'nın beklediği tek şey Yılmaz'ın o mektubu okuması. Bir Zamanlar Çukurova 30. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm özeti…

Bir Zamanlar Çukurova 30. Yeni bölüm fragmanı geldi! Züleyha resti çekiyor! (Bir Zamanlar Çukurova 29. son bölüm izle)

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 30. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


Bir Zamanlar Çukurova son bölümü ile ATV'de yayınlandı. Yayınlanan 29. bölümde; Yılmaz, Müjgan’ı yolundan döndürerek geleceğini etkileyecek çok önemli bir adım atıyor. Züleyha onun mektubu okuyup oğlu ile beraber kurtulmayı beklerken Yılmaz Müjgan ile sık sıkıya bağlanıyor. Demir, Adnan bebek ile gerçeği öğreniyor. Kabullenmekte zorlansa da anlıyor. Hünkar her şeyi kontrolde tutmaya çalışırken Fekeli ile daha da yakınlaşıyor. Fekeli sevdiği kadının ellerini sıkıca tutuyor. Peki Bir Zamanlar Çukurova 29. Son bölümde başka neler yaşandı? 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 29. BÖLÜM ÖZETİ

Yılmaz, Müjgan’a gidiyor. Arkadaşının engellemelerine rağmen Müjgan’ı bulan Yılmaz onun gitmesini istemiyor. Yılmaz, Müjgan'ın gönlünü alıyor ama aklının bir yanı halen Züleyha'da. O gece nasıl cesaret edip geldiğini merak ediyor. Hünkar da paramparça halde ve kendi kendine ‘keşke geçmişi geri alabilsem' diyor.

SANİYE'DEN SEHER'E GÖZDAĞI

Saniye, Seher'in çöpü karıştırdığını ve Züleyha'nın çocuk düşürdüğünü söylediğini duyuyor. Saniye sinirle mutfağa girdiği anda Gaffur ile Saniye yakınlaşıyor. Saniye ikisinin yakınlaşmasını fark edip Seher'e göz dağı veriyor. Seher, Gaffur'un onu korumasını beklerken Saniye bir bir laflarını sıralıyor. Seher ‘ne yaptım' diye sorarken, Saniye ortalığı karıştırmamasını ve çöpleri karıştırmamasını söylüyor. Seher ise hemen suçu Fadik'e atıyor ama Saniye durmuyor ve bağırarak kimsenin dedikodusunu yapmamasını haykırıyor. Seher gidince Saniye bu sefer de Gaffur'a ağzına geleni sayıyor ve Seher ile yüz göz olmamasını söylüyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE

DEMİR ZÜLEYHA'YI EVE GETİRİYOR

Züleyha akıl hastanesinde aklında oğlu ve Yılmaz’ın hayalleri ile ayakta durmaya çalışıyor. Demir, Züleyha’nın başına gelenleri kabullenemiyor ama Hünkar’ın tahrik eden sözleri ile kafası karışıyor. Züleyha’nın Adana’da adının çıkmasından korkuyor. Ama Demir annesine verdiği sözü tutamıyor ve erkenden kendini Züleyha’nın yattığı hastanenin önünde buluyor. Kendini içeri atan Demir, Züleyha’yı doktorlara direnirken görüyor. Züleyha’ya tam iğne yapılacakken onları durduran Demir, Züleyha’yı kucağına alıp hastaneden çıkarıyor. Züleyha ve Demir'i konağın girişinde Hünkar karşılıyor. Züleyha kin dolu bakışları ile yalınayak arabadan iniyor. Demir onu kucağına alıp içeri götürürken Hünkar ‘yanlış yaptın' diyor. Züleyha o kadar çok korkuyor ki Demir'in yanından ayrılmasına izin vermiyor. Demir'e ağlayarak sarılıyor ve ‘beni orada bırakmadığın için teşekkür ederim' diyor.

YILMAZ MEKTUBU GÖRMÜYOR

Yılmaz Müjgan'a çok başka bir olduğunu söylüyor. Züleyha'nın yazdığı mektup henüz masada dururken Yılmaz her şeyden habersiz Müjgan'ın ellerini tutuyor. Yılmaz, Müjgan'ın ailesini arkasını dönüp onunla gelmesini takdir ediyor. Müjgan aşkının gereğini yaptığını söylüyor. Züleyha ise halen bu mektuptan sonra gelecek adımı bekliyor. Oğlu ile kurtuluşunun Yılmaz olduğuna inanıyor.

ZÜLEYHA: ADNAN SENİN OĞLUN DEĞİL

Züleyha, Adnan’ın onun oğlu olmadığını söylüyor. Demir Züleyha’ya inanmıyor. Züleyha’nın canını acıtmak istediğini düşünüyor. Ayrıca oğlundan vazgeçmeyeceğini söylüyor. Züleyha kendini kaybediyor ‘senin oğlun değil’ diye haykırıyor.

FEKELİ İLE HÜNKAR YAKINLAŞIYOR

Artık neredeyse düzenli olarak görüşmeye başlayan eski aşıklar Fekeli ve Hünkar daha da yakınlaşıyor. Yağmur altında yolda kalan Fekeli ve Hünkar arasında samimiyet daha da ilerliyor. Fekeli sevdiği kadının ellerini tutuyor ve onu ısıtmaya çalışıyor.