Bir Zamanlar Çukurova 31. yeni bölüm 2. fragman: Demir, Seher ile yakınlaşıyor! (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle)

Bir Zamanlar Çukurova 31. yeni bölüm 2. fragmanı bugün seyirci karşısına çıktı. Yayınlanan 2. fragmanda; Züleyha yapayalnız olduğunu Demir'e söylerken Demir ona 'ben varım' diyor. Fekeli ve Hünkar eski günlere dönüyor. Demir ile Seher arasında bir şeyler yaşanıyor ve aynı yatakta uyanıyorlar. İşte Bir Zamanlar Çukurova 31. yeni bölüm fragmanları...

Bir Zamanlar Çukurova 31. yeni bölüm 2. fragman: Demir, Seher ile yakınlaşıyor! (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle)

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 31. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 31. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 30. BÖLÜM ÖZETİ

Züleyha oğlu ile vakit geçirmekten çok mutlu oluyor. Demir, Züleyha'nın sadece oğlu ile güldüğünü anlıyor. Demir konuyu Hünkar'a açsa da Hünkar bu konuda kararlı.

ZÜLEYHA, HÜNKAR VE FEKELİ'Yİ YAKALIYOR

Hünkar ve Fekeli geçirdikleri geceden sonra Züleyha'ya yakalanıyorlar. Fekeli, Hünkar'ı aramışken Züleyha tesadüfen telefonu açıyor ve Hünkar ile Fekeli arasında bir şeyler olduğunu anlıyor. Ancak Züleyha'nın dikkatsizliği onu ele veriyor ve Hünkar hemen bir önlem konuşması yapıyor.

ZÜLEYHA'YA YENİ YASAKLAR

Züleyha evden dolaşmak için çıkmak istiyor ama Hünkar onu tek başına çıkarmak istemiyor. Seher'in de bundan sonra her yere Züleyha ile gideceği emrini veren Hünkar, Züleyha'yı çok sinirlendiriyor. Demir'i arayan Züleyha, Hünkar'ı şikayet ediyor. Ancak bu durumdan haberi olduğunu hatta bunu kendisinin istediğini söylüyor. Züleyha telefonda bağırmaya başlıyor. Ama Demir'in onu dinlemeye niyeti yok. İkinci yasak da oda anahtarlarının ortadan kaldırılmasıyla geliyor. Züleyha Fekeli iması yapıyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE

GERÇEKLER MÜJGAN'A AĞIR GELİYOR

Müjgan, Sabahattin ile hastanenin bahçesinde konuşmak istiyor. Müjgan, Sabahattin'e sorular soruyor ama o hiçbir şey bilmediğini söylüyor. Müjgan, Züleyha ile Demir'in Allah'ın huzurunda evlenip karı-koca olmasını kabullenemiyor. Müjgan, Yılmaz'ın ondan daha başka bir şeyler saklayıp saklamadığını merak ediyor. Ayrıca Züleyha'nın halen neden Yılmaz'ın peşinde olduğunu sorguluyor. Müjgan, Züleyha ile Yılmaz'ın birbirlerini sevip sevmediğini öğrenmek istiyor. Sabahattin hiçbir şey yokmuş gibi konuşuyor. Müjgan, Yılmaz'ın hayatının tehlikede olmasından tedirgin oluyor ve ‘bu kadın kimi seviyor' diye soruyor.

SEHER ZÜLEYHA'YA YAKLAŞIYOR

Seher, Züleyha'ya üzüldüğünü söyleyerek ona yaklaşmaya çalışıyor. Ayrıca akıl hastanesi olayını Demir'e haber verenin de o olduğunu anlatıyor. Hünkar'ın nerede olduğunu sakladığını anlatıyor. Züleyha, Seher'e teşekkür ediyor ama şüpheli bakışlarını da üzerinde tutuyor.

DEMİR'DEN FEKELİ SORUSU

Hünkar'ın annesi eski günlerden konuşmaya başlıyor. Hünkar'ın Ali Rahmet'i sevdiğini anlatıyor. Hatta Ali Rahmet'e kızını vermeyeceğini söyleyerek Adnan Yaman'a kızını vereceğini anlatıyor. Demir annesinden şüpheleniyor ve bu hikayenin gerçek olup olmadığını soruyor. Hünkar akıllıca davranıp alınmış gibi yaparak bu sorudan kaçıyor.