Bir Zamanlar Çukurova 31. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Tek şart Yılmaz’ı silmek! Bir Zamanlar Çukurova 30. Son bölüm izle…

Bir Zamanlar Çukurova son bölümü ile ATV’de yayınlandı. Yayınlanan 30. bölümde; Züleyha ile Yılmaz ayrı yerlere savrulmaya devam ediyor. Züleyha evde yasaklar ile baş etmeye çalışıyor. Müjgan, Züleyha ile Yılmaz’ın evlenmiş olmasını kabullenemiyor. Demir, onu savcılığa şikayet edenin Şermin olduğunu öğreniyor. Ayrıca Demir, Züleyha’ya oğlunu ve hüviyetini vermek için tek bir şart koşuyor o da Yılmaz’ı sildiğini kanıtlamak. Peki Bir Zamanlar Çukurova 30. Son bölümde başka neler yaşandı? İşte merak edilen tüm detaylar...

Bir Zamanlar Çukurova 31. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Tek şart Yılmaz’ı silmek! Bir Zamanlar Çukurova 30. Son bölüm izle…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 31. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Bir Zamanlar Çukurova 30. son bölümü ile ekrana geldi. Bir Zamanlar Çukurova son bölümde; Züleyha, Hünkar ile Fekeli'nin konuşmalarını duyuyor. Demir'in onu evden yalnız başına bırakmaması üzerine de Hünkar'a karşı kozunu kullanıyor ve hareketlerine dikkat etmesini söylüyor. Müjgan, Züleyha'nın hareketlerine anlam veremiyor ve onun kimi sevdiğini merak ediyor. En büyük korkusu da Yılmaz'a bir şey olması. Demir Züleyha'yı bir kez daha tehdit ediyor ve Yılmaz'ı bile öldürebileceğini söylüyor. Bir Zamanlar Çukurova 31. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm özeti…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 30. BÖLÜM ÖZETİ

Züleyha oğlu ile vakit geçirmekten çok mutlu oluyor. Demir, Züleyha'nın sadece oğlu ile güldüğünü anlıyor. Demir konuyu Hünkar'a açsa da Hünkar bu konuda kararlı.

ZÜLEYHA'YA YENİ YASAKLAR

Züleyha evden dolaşmak için çıkmak istiyor ama Hünkar onu tek başına çıkarmak istemiyor. Seher'in de bundan sonra her yere Züleyha ile gideceği emrini veren Hünkar, Züleyha'yı çok sinirlendiriyor. Demir'i arayan Züleyha, Hünkar'ı şikayet ediyor. Ancak bu durumdan haberi olduğunu hatta bunu kendisinin istediğini söylüyor. Züleyha telefonda bağırmaya başlıyor. Ama Demir'in onu dinlemeye niyeti yok. İkinci yasak da oda anahtarlarının ortadan kaldırılmasıyla geliyor. Züleyha Fekeli iması yapıyor.

ZÜLEYHA, HÜNKAR VE FEKELİ'Yİ YAKALIYOR

Hünkar ve Fekeli geçirdikleri geceden sonra Züleyha'ya yakalanıyorlar. Fekeli, Hünkar'ı aramışken Züleyha tesadüfen telefonu açıyor ve Hünkar ile Fekeli arasında bir şeyler olduğunu anlıyor. Ancak Züleyha'nın dikkatsizliği onu ele veriyor ve Hünkar hemen bir önlem konuşması yapıyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE

GERÇEKLER MÜJGAN'A AĞIR GELİYOR

Müjgan, Sabahattin ile hastanenin bahçesinde konuşmak istiyor. Müjgan, Sabahattin'e sorular soruyor ama o hiçbir şey bilmediğini söylüyor. Müjgan, Züleyha ile Demir'in Allah'ın huzurunda evlenip karı-koca olmasını kabullenemiyor. Müjgan, Yılmaz'ın ondan daha başka bir şeyler saklayıp saklamadığını merak ediyor. Ayrıca Züleyha'nın halen neden Yılmaz'ın peşinde olduğunu sorguluyor. Müjgan, Züleyha ile Yılmaz'ın birbirlerini sevip sevmediğini öğrenmek istiyor. Sabahattin hiçbir şey yokmuş gibi konuşuyor. Müjgan, Yılmaz'ın hayatının tehlikede olmasından tedirgin oluyor ve ‘bu kadın kimi seviyor' diye soruyor.

SEHER ZÜLEYHA'YA YAKLAŞIYOR

Seher, Züleyha'ya üzüldüğünü söyleyerek ona yaklaşmaya çalışıyor. Ayrıca akıl hastanesi olayını Demir'e haber verenin de o olduğunu anlatıyor. Hünkar'ın nerede olduğunu sakladığını anlatıyor. Züleyha, Seher'e teşekkür ediyor ama şüpheli bakışlarını da üzerinde tutuyor.

DEMİR'DEN FEKELİ SORUSU

Hünkar'ın annesi eski günlerden konuşmaya başlıyor. Hünkar'ın Ali Rahmet'i sevdiğini anlatıyor. Hatta Ali Rahmet'e kızını vermeyeceğini söyleyerek Adnan Yaman'a kızını vereceğini anlatıyor. Demir annesinden şüpheleniyor ve bu hikayenin gerçek olup olmadığını soruyor. Hünkar akıllıca davranıp alınmış gibi yaparak bu sorudan kaçıyor.