Hünkar, Demir’in bir hatasını daha örtüyor… Bir Zamanlar Çukurova 33. yeni bölüm fragmanı geldi!

Bir Zamanlar Çukurova son bölümü ile ATV’de yayınlandı. Yayınlanan 32. bölümde; Ercüment Seher ile Demir’i aynı yatakta yakalıyor. Demir, Seher’i yatağından kovuyor ve Seher bağıra bağıra konağa gidiyor. Demir, ‘ben bir şey yapmadım’ diyerek kendini savunmaya çalışırken Seher ayağına gelen fırsat için seviniyor. Fekeli ile Hünkar arasındaki yakınlaşma Demir’in dikkatinden kaçmıyor. Öte yandan Gülten’i bekleyen korkunç plan ilmek ilmek işleniyor. Peki Bir Zamanlar Çukurova 32. Son bölümde başka neler yaşandı? Bir Zamanlar Çukurova 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte merak edilen tüm detaylar...

Bir Zamanlar Çukurova 32. son bölümü ile ekrana geldi. Bir Zamanlar Çukurova son bölümde; Demir, Seher'le uyanıyor ve deliye dönüyor. Seher ağlayarak konağa giderken Demir'in öfkesi dinmiyor. Ercüment Seher ile Demir'i yatakta görüyor ve eve gelir gelmez de Hünkar'a olanları anlatıyor. Züleyha'ya da yalan uyduran Hünkar, Seher'i konuşturuyor. Oğlunun hatalarını örtmekte uzman olan Hünkar bu konuyu da hızlıca çözmek istiyor. Züleyha'nın Yılmaz'dan başka tesellisi yokken Yılmaz hala hiçbir şeyden haberdar değil. Bir Zamanlar Çukurova 33. yeni bölüm fragmanı yayında! İşte Bir Zamanlar Çukurova son bölüm özeti…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 31. BÖLÜM ÖZETİ

Demir sarhoş şekilde eve geliyor. O kadar sarhoş ki Seher'i Züleyha ile karıştırıyor. Seher bu fırsatı kaçırmadan Demir'i yatağa yatırıyor ve soyunup o da yanına yatıyor. Demir uyandığında yanında Seher'i görüp şok oluyor. Ve Ercüment de Demir uyanmışken odaya girip onları beraberken görüyor. Gülümseyerek ‘pardon' deyip çıkıyor. Demir, Seher'e bağırıyor ‘buna nasıl cesaret edersin' diyor. Seher ağlamaya başlıyor. Bağırarak dışarı çıkıyor ve eve doğru gidiyor. Demir de ‘bir şey olmadı' diyerek savunma yapıyor. Ercüment ise onunla dalga geçiyor ve o sarhoşlukla her şeyin olabileceğini söylüyor. Seher ise ağlayarak evde çalışan biri tarafından konağa götürülüyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE

DEMİR'İN PAÇALARI TUTUŞUYOR

Hünkar ve Züleyha yemek masasında iken Seher arabayla eve geliyor ve ağlayarak içeri koşuyor. Kimse ne olduğunu anlayamıyor. Hünkar durumu araştırmaya başlıyor. Sonra da Fadik'ten ne olduğunu öğrenmesini istiyor. Seher bağıra bağıra ağlıyor ve hiçbir şey söylemiyor. Fadik sinirlenip odadan çıkıyor. Demir telaşla eve doğru yola koyuluyor. Ercüment kimseye bir şey söylememesini söyleyerek ondan sır çıkmayacağının altını çiziyor. Demir eve girişi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Hünkar telaşla Demir'in arkasından eve giriyor. Demir, hemen Seher'i soruyor. Demir ‘onu hemen evden göndermeliyiz' diyor. Hünkar sebebini merak edince Ercüment olayı anlatmaya başlıyor.

Hünkar şok içinde kalırken, Demir ‘olmadı bir şey' diyerek çıkışıyor. Dışarıda sıkılan Züleyha eve giriyor. O sırada çalışma odasında hararetli tartışma devam ediyor. Demir, Seher'in konuşmasından korkuyor. Hünkar, Züleyha'nın geldiğini fark edip durumu kurtarıyor. Hünkar hemen yalan uydurup Seher'in Demir'in arabasını kullanmaya çalıştığını ve kaza yaptığını anlatıyor. Züleyha, Seher ile konuşmak istiyor ama Hünkar izin vermiyor. Hünkar Seher ile konuşmaya kendi gidiyor. Seher ‘hayatım bitti benim' diyerek ağlıyor.

İşte reyting yarışının galibi İlginizi Çekebilir İşte reyting yarışının galibi

 

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Felekeli'si Kerem Alışık kimdir? İlginizi Çekebilir Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Felekeli'si Kerem Alışık kimdir?
Loading...