Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir Zamanlar Çukurova 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bir Zamanlar Çukurova 48. son bölüm izle
Bir Zamanlar Çukurova 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bir Zamanlar Çukurova 48. son bölüm izle
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde; Fekeli'nin teklifi herkesi şoke eder. Demir, Fekeli'nin üzerine yürür! Yılmaz ise hala, babasının bunu intikam için yaptığını düşünmektedir. Sabahattin'in müdahalesi ile hastane koridorundaki alevli tartışma sona erer ve herkes evine gönderilir! Ama haber de tüm Adana'ya yayılır. İşte merak edilen Bir Zamanlar Çukurova son bölüm ve Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı hakkındaki detaylar...
Magazin 12 Aralık 2019 - 23:08

Bir Zamanlar Çukurova 48. son bölümü ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek'in yer aldığı dizinin son bölümünde; hastane koridorunda, 40 yıl gecikmiş teklifini yapan Fekeli, herkesi şoka sokmuştur. Başta Hünkar olmak üzere herkesin adeta dili tutulur.Bir Zamanlar Çukurova 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Bir Zamanlar Çukurova 48. son bölüm izleme linki…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜM FRAGMANI 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 48. SON BÖLÜM İZLE

Çukurova ahalisi ‘devlerin aşkı’ haberini konuşmayı bitirmeden, “Fekeli’nin evlenme teklifi” dedikoduları bambaşka bir tarafa çevirecektir. Fekeli’nin, gazete haberi ile ihtiyaç duyduğu teselliyi kollarında bulacağını hayal eden Behice, evlilik teklifi haberiyle yıkılır! Ama henüz pes etmeye niyeti olmadığından soluğu Şermin’de alır.

Gülten’e aşkından vazgeçmeye asla niyeti olmayan Çetin, onunla konuşmanın ve ikna etmenin yollarını aramaya devam ediyor. Ancak gündüz vakti Gülten’in bahçe duvarının arkasından kaçırılması, her şeyi değiştirecektir! Gülten, yüzleri kapalı iki kişi tarafından kaçırılır!

Gazete haberinin peşi sıra gelen teklif Demir’i çıldırtmıştır! Annesini de onunla ilgili hiçbir şeyi de görecek gözü yoktur! Bu öfkeden Gaffur ve Saniye de nasibini alacaktır! Karı koca zor bir seçim yapmak zorundadır.

ZÜLEYHA VE MÜJGAN ARASINDA NELER OLUYOR?

Aradaki duvar kalktığından adeta göz göze oturan Müjgan ve Züleyha arasındaki soğuk savaş, artık sözlere de dökülmeye başlar. Müjgan artık Züleyha’ya meydan okuyabilecek güçtedir! Fekeli ve Hünkar tüm Çukurova hayretler içindeyken ömürlerinin sonbaharını birlikte geçirmeye “Evet” diyecekler mi? Hünkar, Züleyha’nın gözünün önünde ondan çaldığı mutluluğa 40 yıl sonra kavuşacak mı? Demir annesinden, Yılmaz babasından tamamen vazgeçecek mi?

Son güncelleme: 15:00 - 15.12.2019