Sözcü Plus Giriş

Bir Zamanlar Çukurova 59. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Bir Zamanlar Çukurova 58. son bölüm izle)

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 58. bölümü bu akşam ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde; Züleyha'nın Ercüment'in ölümü ile ilgili duyduklarını anlatmak için Yılmaz ile buluşması, Çukurova'da bugüne dek görülmemiş bir savaşın başlamasına neden oldu. İşte Bir Zamanlar Çukurova 59. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme sayfası.

Güncellenme: 00:26, 06/03/2020
Bir Zamanlar Çukurova 59. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Bir Zamanlar Çukurova 58. son bölüm izle)

Her hafta perşembe akşamı izleyicisiyle buluşan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 58. bölümü bu akşam yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova’nın son bölümünde; Müjgan, kendi hayatı dahil herkesi savuracak bir bombayı çiftliğin ortasına attı. Paketten çıkan görüntüleri izleyen Hünkar ve Demir’in önce nutku tutulur. Demir, o an adeta aklını yitirmiş hale gelerek silahına sarılır ve Züleyha’yı sürükleyerek otomobiline götürür. İşte Bir Zamanlar Çukurova 59. yeni bölüm fragmanı ve 58. son bölüm izleme sayfası.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 59. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM FRAGMANI

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 58. SON BÖLÜM İZLE

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 58. BÖLÜM ÖZETİ

“Öldür, yaşamak istemiyorum!”

Züleyha’nın Ercüment’in ölümü ile ilgili duyduklarını anlatmak için Yılmaz ile buluşması, Çukurova’da bugüne dek görülmemiş bir savaşın başlamasına neden oldu! Yılmaz’ı takip edip Züleyha ile görüntülerini kaydeden Müjgan, kendi hayatı dahil herkesi savuracak bir bombayı çiftliğin ortasına attı. Paketten çıkan görüntüleri izleyen Hünkar ve Demir’in önce nutku tutulur. Demir, o an adeta aklını yitirmiş hale gelerek silahına sarılır ve Züleyha’yı sürükleyerek otomobiline götürür. Alt katta kavgaya tutuşmuş olan Şermin, Naciye ve tüm çalışanların korku dolu bakışları içinde otomobil uzaklaşır. Hünkar, olanlara engel olmak için Fekeli’den yardım ister. Ama Demir ve Züleyha’yı silah sesi duyulana kadar kimse bulamayacaktır!

YILMAZ MÜJGAN’IN YAPTIKLARINI ÖĞRENECEK Mİ?

Demir’in Züleyha’yı alıp gitmesi Yılmaz’ı da çileden çıkarır. O da silahını eline alır. Fekeli bir yandan Züleyha’yı bulmaya bir yandan Yılmaz ve Demir’in karşılaşmamasını sağlamaya çalışacaktır. Olan biten her şey Behice ve Müjgan arasında da iplerin gerilmesine neden olur. Müjgan, yaptıklarının sonuçları karşısında Yılmaz’ı tamamen kaybedebileceğini anlar. Hünkar ise ilk kez neden olduklarından dolayı bu kadar pişman olacaktır. Şimdi tek amacı oğlunu da Züleyha’yı da bu kabustan çıkarmaktır.

Yayınlanma Tarihi:21:58,