Sözcü Plus Giriş

Bir Zamanlar Çukurova bu akşam yayınlanacak mı? Bir Zamanlar Çukurova 64. yeni bölüm tarihi belli mi?

Televizyonların sevilen dizileri arasında yer alan Bir Zamanlar Çukuorva dizisinin yeni bölümleri merakla bekleniyor. Son olarak 63. bölüm ile ekranlara gelen dizinin takipçileri bu akşam yayınlanıp yayınlanmayacağını araştırmaya başladı. Peki Bir Zamanlar Çukurova bu akşam var mı, yeni bölüm ne zaman?

Güncellenme: 18:38, 21/05/2020
Bir Zamanlar Çukurova bu akşam yayınlanacak mı? Bir Zamanlar Çukurova 64. yeni bölüm tarihi belli mi?

Her hafta perşembe günü izleyici karşısına çıkan Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu akşamki yayın akışında görülmedi. Corona virüsü nedeniyle çekimlerine ara verilen dizinin yeni bölüm tarihi hakkında da henüz bir açıklama yapılmadı. Ancak salgında normalleşme sürecine girildiği için dizinin yaz aylarında yeniden çekimlere başlayacağı tahmin ediliyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜM FRAGMANI

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Züleyha’nın bitmeyen çilesi!

HÜNKAR TÜM ADANA’YI ARKASINA ALIP NEYE ENGEL OLACAK?

Fekeli, Demir’in yapacağı yeni iş anlaşmasını durdurmak ister. Ancak elbette Demir, onu dinlemeyecektir. Şehirde yine kötü niyetli adamların dolaşması, Hünkar’ı da harekete geçirir. Hünkar, tüm Adana ahalisini arkasına toplayarak, şehir kulübündeki çok önemli bir toplantıyı engellemek için harekete geçer. Adana halkı arkada, Hünkar önde, adeta Çukurova’nın geleceğine yürürler. Fekeli de, gizli bir gurur ile Hünkar’ı izlemektedir.

ÜZÜM KIZIN OKUL AŞKI

Onca hengame arasında Saniye ve Gaffur, Üzüm’ü okula yazdırmayı unutmuştur. Okula giden yaşıtlarına gıpta ile bakan Üzüm, derdini hem onlara hem de anneannesi Hünkar’a anlatır. Torunlarının hasreti ile kavrulan Hünkar, Üzüm ile alışverişe çıkar. Hatta Üzüm’e, Demir amcası ile olduğu gibi bir sır verir ve sırrını saklamasını ister.

KONAKTA HEYECANLA BEKLENEN MİSAFİR!

Demir, hala annesine kızgındır. Konak çalışanları da gıklarını çıkarmasalar bile, Demir’i hatalı bulmaktadırlar. Tüm olan biten arasında herkesin ilk kez aynı fikirle ve umutla beklediği bir misafir gelecektir.

BEHİCE AMACINA ULAŞACAK MI?

Yeminini bozduğunu söyleyerek Züleyha’nın odasına giren Behice, elinde şırınga, üzerinde hemşire kıyafetiyle amacına ulaşabilecek mi? Kapıda bekleyen askerleri de uzaklaştıran Behice, Züleyha kendisini görünce ne yapacak?

YILMAZ GERÇEKLERİ ÖĞRENİYOR MU?

Dizinin 63. Bölümünün en kritik anı ise Yılmaz’a Adnan’ın babası olduğunu söyleyen ve Müjgan’ın okuduğu mektubun ortaya çıkmasıdır. Yılmaz’ın hayatı yine bir mektupla mı değişecektir? Yılmaz aslında iki erkek evladı olduğunu sonunda öğrenebilecek mi?