Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
ATV yayın akışı: Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman?
ATV yayın akışı: Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman?
Bir Zamanlar Çukurova'da talihsiz bir şekilde birbirinden ayrı düşen Yılmaz ve Züleyha'nın aşkı ve onların etrafından dönen entrikalar anlatılıyor. ATV ekranlarında her Perşembe yeni bölümleri ile yayınlanan dizi rakiplerini zorluyor. Peki Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman? İşte ATV yayın akışı...
Sozcu.com.tr
Magazin 3 Ocak 2019 - 18:23

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümü bu akşam yayınlanmayacak. Başrollerinde Vahide Perçin ve Kerem Alışık gibi usta isimlerin yer aldığı dizi 1970’ler geçiyor. Yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgi uyandıran Bir Zamanlar Çukurova dizisi hakkında ayrıntılı bilgileri haberimizde derledik. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte ayrıntılar…

ATV YAYIN AKIŞI

atv

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 17. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Bir Zamanlar Çukurova bu perşembe yayınlanmayacak. ATV’nin yayın akışında da Fantastik Dörtlü filminin yayınlanacağı duyuruldu. Dizinin yeni bölümünün 24 Ocak’ta ekranda olacağına dair söylentiler var. Ancak kanalda henüz net bir açıklama yok.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 17. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Züleyha artık Yılmaz’ı umursamadığını göstermeye çalışsa da hatta bu rolü çok iyi oynasa bile içi paramparça. Sadece oğlu için Yamanlar’a sesini çıkarmıyor. Ancak er ya da geç Züleyha’nın Yılmaz’a gerçekleri söylemesi bekleniyor. Son bölümde Şermin’i oyuna getirerek onu saf dışı bırakıyor.Tüm olanlara rağmen Yılmaz da Züleyha’dan vazgeçmiyor ve Demir’le sık sık karşı karşıya geliyor. Son karşılaşmaları da bir kermeste oluyor. Züleyha’nın eliyle işlediği kırlent açık arttırmaya çıkıyor. Demir ile Yılmaz bu sefer de açık arttırmada kozlarını paylaşıyor. Bu karşılaşmanın sonunda silahların yeniden ortaya çıkıp çıkmayacağı yeni bölümde görülecek. Ancak bu karşılaşmanın Çukurova’da yeni olayların fitilini ateşleyeceği kesin.

zuleyha

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 16. BÖLÜM ÖZETİ

Sanayi Odasının ilk başkanı Demir oluyor. Yılmaz da adaylar arasında ve Demir'in başkanlığa ilk adım atışını izliyor. Ancak Demir konuşurken salonu terk ediyor ve konuşmasını dinlemiyor. Yılmaz bu yenilgiyi kabul edemiyor. Demir'in oyları para ile satın aldığını söylüyor kendi kendine…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE

ZÜLEYHA'NIN YÜZÜ GÜLÜYOR

Demir, Züleyha'ya araba alıyor. Saniye ve Şermin kıskançlık içinde arabayı izliyorlar. Züleyha arabası için mutlu oluyor. Kapıda Demir gelince onun başkanlık seçimlerini kazandığını da öğrenince sevinerek Demir'e sarılıyor. Hünkar, oğlunu önce tebrik ediyor sonra da 1 oyla kaybettiğini öğrenince sinirleniyor. Demir, Yılmaz'ın başarısının altında Fekeli olduğunu söylüyor.

yilmaz

FEKELİ, YILMAZ'I KENDİNE GETİRİYOR

Yılmaz bir türlü kaybetmeyi kabullenemiyor. Fekeli onunla konuşarak onu sakinleştirmeye çalışıyor. Demir'in bir oyun oynadığını söylüyor. Fekeli Demir kadar ona yalan söyleyenlerin de hatalı olduğunu anlatıyor ve sadece bir muharebe kaybettiğini söylüyor.

Züleyha mutfakta konuşulanlara kulak misafiri oluyor. Yılmaz'ın adını duyuyor. Ayrıca Saniye'nin Gülten'i Yılmaz konusunda uyardığını da duyuyor. Bir sinirle içeri giriyor. Sonra Hünkar'ın yanına gidip Demir'in seçimi nasıl bir farkla kazandığını soruyor. Hünkar, Yılmaz'ın başkanlığa adaylığını koyduğunu anlatıyor.

GAFFUR KOVULUYOR

Sabahattin, Demir'e Gaffur'un Yılmaz'ı boğmaya çalıştığını söylüyor. Demir kendini kaybediyor. Gaffur'un boğazına yapışıyor. Saniye Demir'i Gaffur'un üzerinden indirmeye çalışıyor ama Sabahattin gelip Gaffur'u kurtarıyor. Hünkar ve Züleyha da bağrışmaları duyup geliyor. Demir, Gaffurlar'ı evden kovuyor. Saniye yalvarsa da Hünkar onu azarlayarak kovuyor.

VELİ ÖLÜYOR

Veli ölüyor. Yılmaz haberi gazeteden okuyor. Hünkar da gazetedeki ölüm haberini Şermin'e gösteriyor. Şermin Veli yüzünden büyük borç batağında. Züleyha da merak edip Şermin'e gidiyor. Bu sırada Züleyha da ölüm haberini alıyor. Şermin'in gözyaşlarını da sorgulayan Züleyha bu gizemli ölümün nasıl gerçekleştiğini merak ediyor. Züleyha eve gidince de Hünkar'a bu hadise ile alakaları olup olmadığını soruyor. Züleyha bunu kim yaptıysa iyi yaptı diyor. Yılmaz'ın da onun yüzünden katil olduğunu anlatıyor.

Son güncelleme: 09:36 - 26.02.2019