Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir Zamanlar Çukurova ne zaman başlayacak? Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon ne zaman?
Bir Zamanlar Çukurova ne zaman başlayacak? Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon ne zaman?
Yayın hayatına başladığından beri perşembe akşamlarının reyting birincisi olan Bir Zamanlar Çukurova ilk sezonunu tamamladı. Oyuncu kadrosunda Hilal Altınbilek, Uğur Güneş, Murat Ünalmış, Kerem Alışık ve Vahide Perçin gibi isimleri barındıran dizi 2. sezonu ile yeniden ekranlarda olacak. Peki yaz tatiline giren Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni sezonu ne zaman başlayacak? İşte sezon finali ve yeni sezona dair merak edilenler...
Sozcu.com.tr
Magazin 13 Haziran 2019 - 21:53

ATV’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 30 Mayıs Perşembe günü sezon finali yaptı. Bir Zamanlar Çukurova sezon finalinde; Demir, eve gelir gelmez Züleyha’yı sorguya çekiyor. Demir o kadar sinirli ki Adnan’ın oğlu olmadığını en başından beri bildiğini itiraf ediyor. Yılmaz, düğün arefesinde Gaffur’un duvara sakladığı sahte kimlikleri buluyor. İçinden Züleyha’yı atmakta zorlanan Yılmaz şaşkınlık içinde kendi düğününe hazırlanıyor. Bu sırada Züleyha ile Demir arasında tartışma şiddetleniyor. Demir silahını çekiyor. Ve silah sesi tüm konağa yayılıyor.Peki Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon ne zaman? Yeni sezonda hangi sorulara yanıt aranacak? İşte Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümleri ile ilgili merak edilenler…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu sezona 13 Eylül Perşembe günü yayın hayatına başladı. Gelecek sezon da dizinin benzer bir tarihte ekranda olması bekleniyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SEZON FİNALİ ÖZETİ

Züleyha ile Yılmaz sokakta karşılaşıyor. Ancak titreyerek büyük bir heyecanla sadece el sıkışabiliyorlar. Yılmaz hala Züleyha’nın mektubunu okumadı. Hatta evde yapıulan temizlik sırasında mektup boya kutusuna düşüp harap oldu. Tabi Züleyha’nın bu durumdan haberi yok. Züleyha, bir anda fenalaşıyor ve hastaneye kaldırılıyor. Hünkar, Züleyha’yı hastaneye götürüyor. Müjgan, Züleyha’nın ciddi bir sorunu olmasından tedirgin oluyor. Ve Züleyha’nın hamile olduğu ortaya çıkıyor. Yılmaz da o sırada düğün davetiyesi getirmek için hastaneye geliyor. Züleyha’nın sonuçlarını Müjgan alıyor ve Sabahattin ile beraber açıklıyorlar. O sırada kapıya kadar gelen Yılmaz da bu sonucu duyuyor. Demir bu haberle adeta kendini kaybediyor. Züleyha’nın Yılmaz ile birlikte olduğunu zanneden Demir, kendini öldürmeyi bile düşünüyor ama yapamıyor.

DEMİR İLE YILMAZ KARŞI KARŞIYA

Yılmaz ve Müjgan için düğün vakti geliyor. Müjgan harika bir gelin oluyor. Yılmaz düğün öncesi Demir ile kaşrılaşıyor. Züleyha’nın hamileliğini içine sindiremeyen Demir, silahını çekiyor. Fekeli, Demir’in Yılmaz’ı rahat bırakmasını istemek için Hünkar’a gidiyor. Hatta düğüne de davet ediyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE

DEMİR, ZÜLEYHA’YA HESAP SORUYOR

Demir artık içindeki tutamıyor ve Züleyha’ya hesap soruyor. Züleyha bir şey yapmadığını söylerken Demir, Züleyha’nın karnındaki bebeğin ona ait olamayacağını söylüyor. Yılmaz’la ne zaman seviştiğini sorup Züleyha’yı hırpalayan Demir çıldırmış gibi. Ve Demir başından beri Züleyha’nın Yılmaz’dan hamile olduğunu bildiğini itiraf ediyor. Adnan’ın oğlu olduğunu bilmediğini söylüyor. Demir, Züleyha’yı şerefini ayaklar altına almakla suçluyor. Züleyha artık Yılmaz’la bir geleceği olduğuna inanmıyor. Sevdiği adam evleniyor ve o ölene kadar o konağa mahkum. Züleyha tüm bunlardan dolayı artık yaşamak istemiyor ve Demir’in ona doğrulttuğu silahı kalbine dayayıp tetiği çekmesini istiyor. ‘Öldür beni’ diye haykırıyor. Ve konakta tüyleri diken diken eden silah sesi duyuluyor.

YILMAZ’IN BURUK DÜĞÜNÜ

Konağın bahçesine yapılan duvar yıkılınca Gaffur’un oraya sakladığı sahte kimlikler ortaya çıkıyor. Tüm bu belgeler Yılmaz’ın eline geçiyor. Yılmaz çok şaşkın ama Müjgan’ın mutluluğu gölgesidne kalıyor. Ve düğün zamanı geliyor. Düğünde Fekeli ve Hünkar yanyana bu saadeti kutluyor. Yılmaz aklında Züleyha’yı atmak istiyor. Nikah memurunun sorusu da bu yüden onu duraksatıyor.

Son güncelleme: 07:18 - 14.06.2019