Sözcü Plus Giriş

Bir Zamanlar Çukurova’nın ilk fragmanı yayınlandı! İşte Bir Zamanlar Çukurova’nın konusu ve oyuncuları…

Bir Zamanlar Çukurova yeni sezonda ATV'de başlıyor! Başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Bülent Polat, Sibel Taşçıoğlu, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Selin Genç, Polen Emre, Mehmet Kara ve Serpil Tamur'un yer aldığı dizinin ilk fragmanı da yayınlandı. İşte ilk tanıtım ve Bir Zamanlar Çukurova'nın konusu ve oyuncuları...

null
Güncellenme: 10:43, 06/08/2018
Bir Zamanlar Çukurova’nın ilk fragmanı yayınlandı! İşte Bir Zamanlar Çukurova’nın konusu ve oyuncuları…

Yapımcılığını TİMS&B Productions’ın üstlendiği, yönetmenliğini Faruk Teber’in yaptığı dizinin ilk tanıtımı yayınlandı. 1970’leri anlatacak dizi yüksek prodüksiyonu ile de dikkat çekiyor. İşte ilk fragman ve Bir Zamanlar Çukurova’nın konusu ve oyuncu kadrosu…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA KÜNYE

Yapımcılığını TİMS&B Productions’ın üstlendiği, yönetmenliğini Faruk Teber’in yaptığı, başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Bülent Polat, Sibel Taşçıoğlu, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Selin Genç, Polen Emre, Mehmet Kara ve Serpil Tamur’un yer aldığı “Bir Zamanlar Çukurova” yakında atv’de!

bir-zamanlar-cukurova-fragman-1-atv

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA’NIN KONUSU

Aşkı için öldürmeyi göze almış “Yılmaz ile sevgilisi yaşasın diye kendini bir evliliğe hapseden “Züleyha’nın hikayesi var “Bir zamanlar Çukurova’da. Ama bu hikayede sadece ayrı düşen iki sevgili yok! Ailesinin görkemli geçmişini ve biricik oğlunu korumak için kanatlarını açmış bir “Hünkar’ın savaşı da var; aşık olduğu kadını tutsak etmeyi göze alan “Demir’de!

Ve elbette sınırsız aşkların coğrafyasında, geçmişten bugüne uzanan hesaplaşmalar, paylaşılamayan topraklar da! Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova’da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşkın hikayesi, zengin bir oyuncu kadrosuyla seyircinin karşısına çıkacak.

bir-zamanlar-cukurova-fragman-3-atv

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA’NIN OYUNCULARI

Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Bülent Polat, Sibel Taşçıoğlu, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Selin Genç, Polen Emre, Mehmet Kara ve Serpil Tamur rol alıyor.


1970 YILI ADANA’SINA DEV PLATO

İnşaatı tam 8 ay süren ihtişamlı çiftlik için 450 kişilik profesyonel bir ekip gece gündüz demeden çalıştı. Adana’da, Çukurova’nın uçsuz bucaksız coğrafyasında kurulan dev platoda, 1970’lerden bugüne uzanan bir hikaye hayat buluyor.

bir-zamanlar-cukurova-fragman-5-atv

AFİŞİ İZLEYİCİLER SEÇECEK!

Bir Zamanlar Çukurova’nın afişini izleyici seçiyor! Dizi için hazırlanan 6 afiş, Atv’nin Instagram sayfasında görücüye çıktı. Heyecan yaratan afişler arasından en beğenileni günlük bir gazetede yayınlanacak.

bir-zamanlar-cukurova-fragman-6-atv

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA İLK FRAGMAN

 

 

 

Yayınlanma Tarihi:10:41,