Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Birce Akalay Atatürk’e söz verdi
Birce Akalay Atatürk’e söz verdi
Geride bıraktığımız ocak ayında, eşi Sarp Levendoğlu ile 2014 yılında yaptığı evliliği sonlandıran oyuncu Birce Akalay'dan çok konuşulacak Atatürk paylaşımı.
Magazin 12 Şubat 2017 - 15:02

Ayrılma süreçleri boyunca magazin gündeminden inmeyen Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu çifti geride bıraktığımız ay evliliklerine son noktayı koydu. Şimdilerde Hayat Bazen Tatlıdır adlı dizide izlediğimiz Akalay, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tam bir Atatürk kadını olduğunu gösterdi. Verdiği mesajlar ve geleceğe dair söylemleriyle dikkat çeken Birce Akalay’ın Atatürk’e verdiği söz ve yazdıkları şöyle: “Canım Ata’m… Dün çocuklar gördüm Süreyya Operası’nda. Pırıl pırıldılar, müzik konuştular, bale konuştular, sanat ile buluşturmuştu çocuklarını analar babalar. Sana söz bir gün ben de çağdaş, demokratik, laik, sevgi dolu bir evlat yetiştireceğim. Dokunabildiğim kadar yavruya aydınlığı ve sevgiyi öğreteceğim. Bu güzel vatana yakışır perverlikte çalışıp didineceğim. Çünkü bir gün gelir bir çocuk dünyayı değiştirir. İzindeyim. Hepinize iyi pazarlar.”

birce-ic