Sözcü Plus Giriş

Birce Akalay, Dj Hasan Köseoğlu’nun ölüm haberini böyle verdi

Oyuncu Birce Akalay yakın dostu Dj Hasan Köseoğlu'nun vefat ettiğini sayfasından paylaştığı duygusal satırlarıyla duyurdu.

null
Güncellenme: 12:40, 07/11/2017
Birce Akalay, Dj Hasan Köseoğlu’nun ölüm haberini böyle verdi

Geride bıraktığımız ayın son günlerinde Bodrum’daki evinin önünde merdivenlerden düşüp yaralanan ve hastaneye kaldırılan DJ Hasan Köseoğlu beyin kanaması teşhisiyle yoğun bakıma alınmıştı. Apar topar ameliyata alınan ve ilaç tedavisiyle uyutulan Köseoğlu’nun yaşam mücadelesi iki hafta sürdü. 42 yaşındaki Köseoğlu’nun yakın arkadaşı Birce Akalay sosyal medya hesabından onunla birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı ve Köseoğlu’nun vefatını şu sözlerle duyurdu:

birce-akalay-icAklım, kalbim darmaduman bu sabah. Senin bu sessiz gidişin, tıpkı kendin gibi, bu boktan düzene tokat gibi… Güle güle git dostum,kardeşim. Güzel müzikler çalsın yolunda sana ve Ege maviliğinde pembe beyaz begonvil dalları tutsun elinden. Geçtiğin eşikten biz de geçip yanına geleceğiz bir gün Hasan’ım… Gençliğim, en güzel yıllarım, 4 omzumdan biri, canım Hasan’ım… Derin, büyük bir boşluk oldu şimdi sen gidince… Kalp ağrısı mıh gibi… Hep gülen gözlerin solmadan gidişin tek tesellim. Yakışıklım. Sonsuzsun şimdi… Hasan, seni çok özleyeceğim, çok özleyeceğiz… Işıklarla uyu.”

İlginizi ÇekebilirÜnlü DJ Hasan Köseoğlu yoğun bakımdaÜnlü DJ Hasan Köseoğlu yoğun bakımda
Yayınlanma Tarihi:12:36,