Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bireysel dokunulmazlık oyununda kafa karıştıran görüntü!
Bireysel dokunulmazlık oyununda kafa karıştıran görüntü!
Survivor son bölümde oynanan bireysel dokunulmazlık oyunu seyircilerin kafasını karıştıran ve bazı iddialara neden olan bir görüntüye sahne oldu.
Magazin 12 Şubat 2017 - 16:03

11 Şubat tarihli Survivor bölümünde yarışmacılar adada kalmak için kritik öneme sahip bireysel dokunulmazlık oyunu oynadılar. Yarışmacıların takım olarak bireysel olarak birbirlerine karşı mücadele ettikleri dokunulmazlık oyununda tek ayak üzerinde dururken yarım bir daire üzerinde bir topu dengede tutmaları gerekiyordu.

HERKESİNKİ EN UFAK HAREKETTE DÜŞTÜ, ONUNKİ DÜŞMEDİ
Denge ve konsantrasyon gerektiren oyunda yarışmacılar topu düşürmemek ve dengede tutmak için çok uğraştılar. En ufak harekette kontrolden çıkan topu düşeren yarışmacılar art arda elenirken sona gönülllüler takımından Tuğçe kalmayı başardı. Kafaları karıştıran görüntü tam da bu anda ekrana geldi. Tuğçe üzerinde durduğu platformdan sallanarak inerken Tuğçe’nin elindeki yarım daire aparatın üzerinde duran top hiç kıpardamıyormuş gibi gözüktü. Bu görüntü bazı seyirtcilere topun yapıiık olduğunu düşündürmüş ki Ekşi Sözlük’te yarışmanın kurgu olduğuna dair iddialar dile getirildi. İşte o görüntüler:

TUĞÇE MELİS KİMDİR?

9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nden mezun olmuştur. Tuğçe Melis Demir eğitim hayatının yanında sporla da ilgilenmektedir. Ana spor dalı ise buz hokeyidir. Tuğçe Melis Demir ayrıca milli takım buz hokeyi oyuncusudur.