Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Birinin adı ihanetle anıldı, diğeri tesettürden çıktı
Birinin adı ihanetle anıldı, diğeri tesettürden çıktı
Geride bırakmaya hazırlandığımız haftanın magazin gündemi 'Hayvana şiddet' haberleriyle sarsıldı. Batıkent'te yaşanan köpek ölümleri özellikle ünlüler cephesinde çok sert tepkilerle karşılanırken, haftanın magazin olaylarına damga vuran bir diğer başlık da rallici Burcu Çetinkaya'nın türbanını çıkardığına dair yaptığı açıklama oldu. Kraliyet ailesinde konuşulan ihanet iddiaları ise dünya magazinine damga vurdu. İşte bu haftanın başlıkları...
Magazin 14 Nisan 2019 - 07:35

BURCU ÇETİNKAYA TÜRBANINI ÇIKARDI

Yaklaşık altı yıl önce “Ben kapanma kararını kendi manevi yolculuğum nedeniyle aldım” diyerek tesettüre girdiğini açıklayan Burcu Çetinkaya, salı günü yaptığı paylaşımla da türbanı çıkardığını açıkladı…

BATIKENT’TE YAŞANAN HAYVAN VAHŞETİNE TEPKİ VE BİR DE TEŞEKKÜR

Ankara Batıkent’te bir aracın köpeklere yaklaşarak zehirli et ile 8 köpeği öldürmesi sonrası ünlü isimler de ayaklandı. Gelen tepkiler üzerine yasal işlem başlatıldığını duyuran Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a bir çok teşekkür mesajı geldi.

TOLGA ÇEVİK’TEN ÇOK TARTIŞILAN SANDIK MESAJI…

Çevik, twitter hesabından yaptığı paylaşımda İstanbul şehrinin kozmopolit yapısı üzerinden bir gönderme yapmayı tercih ederken kullandığı ifadelerle uzunca bir süredir devam eden sandık belirsizliğine de göndermede bulundu.

SARAYDA ALDATMA! PRENS HARRY EŞİNİ ALDATIYOR İDDİASI

İngiltere Kraliyet Ailesi'nde şu sıralar soğuk rüzgarlar esiyor. Kraliyetin en gözde çifti Kate Middleton ve Prens Harry'nin aralarının, aldatma haberleri nedeniyle açıldığı iddia edildi.

AFİFE ÖDÜLLERİNDE ADAYLAR BELLİ OLDU

Türkiye’nin tiyatro alanında en uzun soluklu ödülü olan Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri’nde bu sezonun adayları belli oldu. 23. kez verilecek ödüller için belirlenen adaylar, Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri İcra Kurulu Başkanı Salih Başağa, Jüri Başkanı Prof. Dr. Merih Tangün ve tiyatronun duayen sanatçısı Haldun Dormen’in ev sahipliğinde düzenlenen basın toplantısıyla açıklandı.

Son güncelleme: 11:12 - 13.04.2019