Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bitti bitiyor derken Adriana Lima bombayı patlattı…
Bitti bitiyor derken Adriana Lima bombayı patlattı…
Eski model Adriana Lima geride bıraktığımız günlerde ailesiyle tanıştırdığı sevgilisi Metin Hara'yla baş başa çekilmiş bir selfiesini paylaştı.
Magazin 20 Mart 2018 - 09:38

Geride bıraktığımız yaz başlayan sürpriz aşklarıyla dünya magazin basınının gündemine oturan Adriana Lima ve Metin Hara aşkı doludizgin devam ediyor. Haklarında dönem dönem çıkan ayrılacakları yönündeki iddiaları yaptıkları paylaşımlarla yalanlayan ikilinin buna dair son paylaşımı Adriana Lima’dan geldi. Birlikte çekilmiş bir fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan Adriana Lima, üzerine Kral ve Kraliçe yazdığı fotoğrafa ayrıca ilişkilerinin çok güzel gittiğini göstermek adına; “Hayatının bir parçası olmaktan çok minnettar ve gururluyum… Sensiz eksiğim, çok yakında görüşürüz” notunu da düştü. İkilinin ilişkisini yakından takip edenler, Lima’nın bu paylaşımını ikilinin gizlice evlendiği şeklinde yorumladı.

adriana-lima-icGEÇTİĞİMİZ YAZ ADRİANA LİMA METİN HARA AŞKI BÖYLE GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

Ünlü yazar Metin Hara ile Bodrum'a tatile gelen Brezilyalı top model Adriana Lima, kaldığı villada Hara ile birlikte gün boyu güneşlenip samimi görüntüler vermişti.

Son güncelleme: 11:38 - 20.03.2018