Sözcü Plus Giriş

Bitiyor mu? Kayıtdışı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Kayıtdışı bu akşam yayın akışında neden yok?

Kayıtdışı dizisi 3 haftadır FOX TV yayın akışında yok. Dizinin takipçileri Kayıtdışı neden yok, yeni bölüm ne zaman, final mi yapacak, bitiyor mu gibi soruların yanıtlarını araştırıyor. Dizinin ekibinden Twitter üzerinden bir açıklama yapıldı. 7. bölümde sürpriz bir şekilde sona ermiş, Ali Kemal'in eşi ile tartışmaları son bölüme damga vurmuştu. Peki Kayıtdışı yeni bölüm ne zaman, neden yok? Bitti mi? İşte detaylar...

null
Güncellenme: 20:30, 20/11/2017
Bitiyor mu? Kayıtdışı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Kayıtdışı bu akşam yayın akışında neden yok?

Sevilen dizi Kayıtdışı’nın yayın akışında olmaması izleyicileri üzdü. Dizinin sıkı takipçilerine dizi yayından mı kaldırılacak korkusu yaşattı. Kayıtdışı dizisinin bu akşam yayınlanmamasının nedeni ise çekimlerine bir süre ara verilmiş olması. Erkan Petekkaya, Songül Öden, Dolunay Soysert ve Uğur Polat’ın başrollerini paylaştığı dizi ekran macerasına bir süre ara verdi. Peki Kayıtdışı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

ERKAN PETEKKAYA'NIN DURUMU NASIL

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, bir alışveriş merkezi çıkışı aracına binerken talihsiz bir kaza atlattı. Otomobiline binmek üzereyken ters bir hareketle ayağını burkan Petekkaya soluğu hastanede aldı. Yapılan kontrollerin ardından ünlü oyuncunun ayağının kırıldığı öğrenildi. Ayağı alçıya alınan Erkan Petekkaya'nın bir süre setlerden uzak kalacağı öğrenildi.

kayitdisi-neden-yok-yayin-akisi-kayitdisi-yeni-bolum-ne-zaman

YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Dizinin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada ‘Değerli oyuncumuz Erkan Petekkaya'nın yaşadığı kaza nedeniyle Kayıtdışı'nın yayınına bir süre ara vermek durumundayız.' şeklindeydi. Kayıtdışı yeni bölümün ne zaman yayınlacağı ise henüz belli olmadı. Kayıtdışı 8. yeni bölüm fragmanı da henüz yayınlanmadı.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Başarısız geçen operasyon sonrası açığa alınan Melek’in, ona güvenmekten başka çaresi kalmamıştır. Orhan’ın ortaya çıkmasıyla uykuları kaçan Ekrem, sinsice bir plan yapar ve Orhan’ı yok etmesi için Adnan’ı görevlendirir. Adnan, peşine düştüğü adamın babası olduğundan habersiz işe koyulur. Ali Kemal ise, Orhan’ın, Ekrem’in bütün kirli çamaşırlarını ortaya dökebilmek için eline geçen en büyük fırsat olduğunun farkındadır ve onlardan önce Orhan’a ulaşmak için elinden geleni yapacaktır…

Yayınlanma Tarihi:19:33,