Bizim Hikaye 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bizim Hikaye 9. son bölüm izle!

Bizim Hikaye son bölümün ardından 10. yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Bizim Hikaye 9. bölümde Annesi Şükran’ın gelişiyle dünyası alt üst olan Filiz evi terk eder ve Barış’ın aldığı evde kalmaya başlar. Bizim Hikaye 10. yani yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte son bölüm özeti...

Bizim Hikaye 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bizim Hikaye 9. son bölüm izle!

Shameless uyarlaması yeni dizi Bizim Hikaye son bölümü ile nefes kesti. Son bölüm biter bitmez izleyiciler Bizim Hikaye 10. yeni bölüm fragmanı aramaları yapmaya başladılar. Yayıncı kuruluş tarafından Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde  Cemil de Barış'ı köşeye sıkıştırmaya uğraşmaktadır. Delil olarak ele geçirdiği Barış'ın eşyaları ile Barış'ı tuzağa düşürmek için elinden geleni yapar.İşte son bölüm özeti ve Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtı…

SON BÖLÜM ÖZETİ

Annesi Şükran'ın gelişiyle dünyası alt üst olan Filiz evi terk eder ve Barış'ın aldığı evde kalmaya başlar. Kendi evlerine komşu olan bu evden kardeşlerini kontrol etmeye ve ilgilenmeye çalışır.

Şükran ise Filiz'in yokluğunda iyice anne rolünü benimseyip, bunca yıldır ihmal ettiği her şeyi kısa zamanda telafi etmeye çalışmaktadır. Ne var ki, Fikret ve Kiraz'dan gördüğü yakınlığı Hikmet ve Rahmet ‘ten göremez. Onunla ilgili her şeyi hatırlayan büyük çocuklar ona karşı soğuk ve mesafelidirler.

BİZİM HİKAYE 9. BÖLÜM İZLE!

İsmet'i almak için geldiğini söyleyen Şükran'ın bir bombası daha vardır; evlenmeye karar vermiştir. Tabi bunun için önce Fikri'den boşanması gerekir. Fikri bu haberle yıkılırken çocuklar annelerinin başka bir adamla yeni bir aile kuracağı gerçeğiyle karşı karşıya kalırlar.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

Elibol Ailesi'nde bunlar yaşanırken Cemil de Barış'ı köşeye sıkıştırmaya uğraşmaktadır. Delil olarak ele geçirdiği Barış'ın eşyaları ile Barış'ı tuzağa düşürmek için elinden geleni yapar.

Bizim Hikaye dizisi konusu; Filiz bütün hayatını kardeşlerine adamış, en yakın arkadaşı ve komşusu Tülay'la dertleşen, günü birlik işlerden para kazanmaya çalışan, sorumlulukları kendinden büyük bir genç kızken birden hayatına yakışıklı ve karizmatik Barış girer. Bir anda çıkıp gelen bu esrarengiz genç adam, hem Filiz'in kalbini kazanıp hem de ailenin bir parçası olabilmek için elinden geleni yapacaktır. Filiz'e ilk gördüğü anda aşık olan Barış onu etkileyebilmek için çabalarken, Filiz zorlu hayatında aşka yer olmadığını düşünür ve Barış'a karşı hissettiklerini inkar etmeye çalışır.

BİZİM HİKAYE 10. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Senelerdir Filiz'e aşık olan polis Memuru Cengiz'in korumacı tavrı da eklenince işler Barış'ın sandığı kadar kolay ilerlemez. Üstüne üstlük Barış'ın gizlediği kimliği ve esrarengiz yaşantısı da ilişkileri için bir tehlike oluşturur.