Bizim Hikaye 14. bölüm fragmanı geldi mi? Hikmet ve Rahmet’in başı dertte! Bizim Hikaye 13. son bölüm izle!

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı izleyiciler tarafından son bölümün hemen ardından araştırılıyor. Shameless uyarlaması dizi Bizim Hikaye son bölüme Filiz evden taşınacak mı sorusu damga vurdu. 13. bölümde Şeyma’nın yaşadığı şok, onu yeniden eve kapatır. Filiz evden ayrılıyor mu? Heyecanla beklenen Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 14. bölümde neler olacak? İşte Bizim Hikaye son bölüm özeti...

Bizim Hikaye 14. bölüm fragmanı geldi mi? Hikmet ve Rahmet’in başı dertte! Bizim Hikaye 13. son bölüm izle!

Bu akşam yayınlana Bizim Hikaye 13. bölümü nefes kesti, izleyicler telefon, tablet ve bilgisayarlarına sarılıp yeni fragmanı aramaya başladılar. Bizim Hikaye dizisi yayınlandığı günden bu yana ilgi ile takip edilirken her yeni fragman öncesi Google üzerinde en çok merak edilenler arasına giriyor. Son bölümde Kiraz'ın aniden yükselen ateşi, Filiz ve Barış'ın yine beraber hareket etmelerine sebep olur. Filiz evden ayrılıyor mu? Ancak Barış yine de pes etmez. Peki Bizim Hikaye 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Haberimizden fragman hakkında detayları, son bölüm özetini ve izleme linkini bulabilirsiniz. İşte Bizim Hikaye son ve yeni bölüm hakkında merak edilenler…

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Her hafta olduğu gibi bu hafta da son bölümün ardından Bizim Hikaye yeni fragmanı bekleniyor… Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmış değil. Yayınlandığı anda Bizim Hikaye 14. yeni bölüm fragmanını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Elibol Ailesi’nde bunlar yaşanırken Cemil de Barış’ı köşeye sıkıştırmaya uğraşmaktadır. Delil olarak ele geçirdiği Barış’ın eşyaları ile Barış’ı tuzağa düşürmek için elinden geleni yapar.

Bizim Hikaye dizisi konusu; Filiz bütün hayatını kardeşlerine adamış, en yakın arkadaşı ve komşusu Tülay’la dertleşen, günü birlik işlerden para kazanmaya çalışan, sorumlulukları kendinden büyük bir genç kızken birden hayatına yakışıklı ve karizmatik Barış girer. Bir anda çıkıp gelen bu esrarengiz genç adam, hem Filiz’in kalbini kazanıp hem de ailenin bir parçası olabilmek için elinden geleni yapacaktır. Filiz’e ilk gördüğü anda aşık olan Barış onu etkileyebilmek için çabalarken, Filiz zorlu hayatında aşka yer olmadığını düşünür ve Barış’a karşı hissettiklerini inkar etmeye çalışır.

BİZİM HİKAYE 14. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Senelerdir Filiz’e aşık olan polis Memuru Cengiz’in korumacı tavrı da eklenince işler Barış’ın sandığı kadar kolay ilerlemez. Üstüne üstlük Barış’ın gizlediği kimliği ve esrarengiz yaşantısı da ilişkileri için bir tehlike oluşturur.

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kiraz'ın aniden yükselen ateşi, Filiz ve Barış'ın yine beraber hareket etmelerine sebep olur. Kiraz'ı bekledikleri sırada, Barış kendini açıklamaya çalışır ama Filiz'in ona ördüğü duvarlar en büyük engelidir. Ancak Barış yine de pes etmez. Şeyma'nın yaşadığı şok, onu yeniden eve kapatır. Şeyma içindeki enerjiyi atabilmek için, kendini ev işlerine verir. Bundan en zararlı çıkan ise Fikri olur. Fikri çareyi evden kaçmakta bulur, ama dışarıdaki hayatın çok da kolay olmadığını öğrenir. Rahmet, Müjde'den gizleyerek Duygu'nun doğum gününe gider. Ancak bu programın sonu Rahmet için kötü biter. Rahmet kendini karakolda bulurken, onun imdadına yetişen yine Müjde olur.

Barış, evin parasını tamamlamak ve Basri'yi göndermek için Ali ile bir işe daha girer. Filiz'in yardımına koşmak için sadece kendini değil, Hikmet ve Rahmet'i de farkında olmadan büyük bir tehlikenin içine sokmuştur.

Şeyma'nın yaşadığı şok, onu yeniden eve kapatır. Şeyma içindeki enerjiyi atabilmek için, kendini ev işlerine verir. Bundan en zararlı çıkan ise Fikri olur. Fikri çareyi evden kaçmakta bulur, ama dışarıdaki hayatın çok da kolay olmadığını öğrenir. Aşağıda paylaştığımız linkten Bizim Hikaye son bölümünü yayınlandığı anda izleyebilirsiniz. 13. bölümün kısa bir süre sonra yayında olması bekleniyor.

BİZİM HİKAYE 13. BÖLÜM İZLE!

Rahmet, Müjde'den gizleyerek Duygu'nun doğum gününe gider. Ancak bu programın sonu Rahmet için kötü biter. Rahmet kendini karakolda bulurken, onun imdadına yetişen yine Müjde olur.

Barış, evin parasını tamamlamak ve Basri'yi göndermek için Ali ile bir işe daha girer. Filiz'in yardımına koşmak için sadece kendini değil, Hikmet ve Rahmet'i de farkında olmadan büyük bir tehlikenin içine sokmuştur.