Bizim Hikaye 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bizim Hikaye 14. son bölüm izle!

Bizim Hikaye son bölümün ardından yeni bölümde neler olacak sorusunun yanıtı izleyiciler tarafından 15. bölüm fragmanında aranıyor. Bizim Hikaye 14. bölümde Rahmet’in yarışma sorularını rakibe sattığını öğrenen Erkan hoca Filiz’le konuşur. Filiz Rahmet’e hesap sorar. 15. bölümde neler olacak? Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayında. İşte son bölüm özeti ve merak edilenler...

Bizim Hikaye 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bizim Hikaye 14. son bölüm izle!

Shameless uyarlaması yeni dizi Bizim Hikaye’nin her perşembe yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. İzleyiciler Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanını ve son bölüm özetini Google üzerinden araştırıyor. Son bölümde Çalıntı arabayla yakalanan Rahmet ve Hikmet'in akıbeti Cemil'in insafına kalmıştır. Peki Bizim Hikaye 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte yeni fragman ve son bölüm hakkında detaylar…

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM ÖZETİ

Çalıntı arabayla yakalanan Rahmet ve Hikmet'in akıbeti Cemil'in insafına kalmıştır. Durumu öğrenen Barış ise suçunu üstlenmek için çocukların yanına koşar, ancak Cemil ona başka bir teklif ile gelir. Barış çocukların özgür kalmasını istiyorsa Cemil'in şartını yerine getirecektir. Barış bütün bunlardan habersiz olan Filiz'e büyük ve romantik bir sürpriz yapar. İkisi şehir dışında rüya gibi bir gün geçirirken, Filiz'in de Barış'a bir sürprizi vardır. Filiz'le nihayet mutluluğu yakalayan Barış, çok zorlu bir karar aşamasındadır. Aşağıda paylaştığımız linkten Bizim Hikaye son bölümünü yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

BİZİM HİKAYE 14. BÖLÜM İZLE!

Rahmet'in yarışma sorularını rakibe sattığını öğrenen Erkan hoca Filiz'le konuşur. Filiz Rahmet'e hesap sorar. İki kardeşin büyük kavgası sonrasında Rahmet alıp başını gidecektir. Marketten istifa etmeye karar veren Hikmet ise, çok şaşırtıcı bir gerçeği öğrenir.

Haşim'in iyileştiğinden emin olan Fikri durumu Şeyma'ya kanıtlamaya çalışır. Ancak Haşim de renk vermemekte kararlıdır. Eve musallat olan Fikri'yi alt etmek için o da elinden geleni ardına koymaz. Son sözü Şeyma söyleyecektir.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Elibol Ailesi'nde bunlar yaşanırken Cemil de Barış'ı köşeye sıkıştırmaya uğraşmaktadır. Delil olarak ele geçirdiği Barış'ın eşyaları ile Barış'ı tuzağa düşürmek için elinden geleni yapar.

izim Hikaye dizisi konusu; Filiz bütün hayatını kardeşlerine adamış, en yakın arkadaşı ve komşusu Tülay'la dertleşen, günü birlik işlerden para kazanmaya çalışan, sorumlulukları kendinden büyük bir genç kızken birden hayatına yakışıklı ve karizmatik Barış girer. Bir anda çıkıp gelen bu esrarengiz genç adam, hem Filiz'in kalbini kazanıp hem de ailenin bir parçası olabilmek için elinden geleni yapacaktır. Filiz'e ilk gördüğü anda aşık olan Barış onu etkileyebilmek için çabalarken, Filiz zorlu hayatında aşka yer olmadığını düşünür ve Barış'a karşı hissettiklerini inkar etmeye çalışır.

BİZİM HİKAYE 15. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Senelerdir Filiz'e aşık olan polis Memuru Cengiz'in korumacı tavrı da eklenince işler Barış'ın sandığı kadar kolay ilerlemez. Üstüne üstlük Barış'ın gizlediği kimliği ve esrarengiz yaşantısı da ilişkileri için bir tehlike oluşturur.