Bizim Hikaye 16. yeni bölüm fragmanı yayında mı? Bizim Hikaye 15. son bölüm izle!

Bizim Hikaye 15. bölümü ile izleyicilere sürprizler yaşattı. Son bölümü izleyenler heyecan içinde Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtını Google üzerinden araştırmaya başladı. Son bölümde Hikmet, Muazzez’in hayatına girmesiyle daha önce yaşamadığı duygular yaşamaya başlar. Peki Bizim Hikaye 16. yeni bölğm fragmanı yayınlandı mı? Neler olacak?

Bizim Hikaye 16. yeni bölüm fragmanı yayında mı? Bizim Hikaye 15. son bölüm izle!

Nefes kesen son bölümün ardından Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu izleyicilerin aklında. 16. bölümde neler olacağını merak edenler yeni fragmanı bekliyorlar. 15. bölümde Elibolların evlerine gelen Çocuk Hizmetleri görevlisi evin ve çocukların halini görünce çocukların devlet yurduna yerleştirilmesi gerektiğini söyler. Peki 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte son bölüm özeti ve Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtı…

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bizim Hikaye dizisi konusu;

Filiz bütün hayatını kardeşlerine adamış, en yakın arkadaşı ve komşusu Tülay’la dertleşen, günü birlik işlerden para kazanmaya çalışan, sorumlulukları kendinden büyük bir genç kızken birden hayatına yakışıklı ve karizmatik Barış girer. Bir anda çıkıp gelen bu esrarengiz genç adam, hem Filiz’in kalbini kazanıp hem de ailenin bir parçası olabilmek için elinden geleni yapacaktır. Filiz’e ilk gördüğü anda aşık olan Barış onu etkileyebilmek için çabalarken, Filiz zorlu hayatında aşka yer olmadığını düşünür ve Barış’a karşı hissettiklerini inkar etmeye çalışır. Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmış değil. Aşağıdaki linkten Bizim Hikaye 16. bölüm fragmanını yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

BİZİM HİKAYE 16. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Senelerdir Filiz’e aşık olan polis Memuru Cengiz’in korumacı tavrı da eklenince işler Barış’ın sandığı kadar kolay ilerlemez. Üstüne üstlük Barış’ın gizlediği kimliği ve esrarengiz yaşantısı da ilişkileri için bir tehlike oluşturur.

Hayatını sadece içmeye ve kolay yoldan para kazanmaya adamış babaları Fikri’ye rağmen birbirlerine tutunup mutlu olmaya çalışan 6 kardeş ve Filiz’e aşık Barış’ın kesişen yolları herkesi yeni hikayelere götürecektir.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Elibolların evlerine gelen Çocuk Hizmetleri görevlisi evin ve çocukların halini görünce çocukların devlet yurduna yerleştirilmesi gerektiğini söyler. Fakat Filiz, Cemil'in yardımıyla görevliyi bu durumun bir yanlış anlaşılma olduğuna ikna eder. Şimdi yapmaları gereken görevli tekrar gelene kadar babalarını ayık tutmak ve yalandan da olsa düzenli bir hayat yaşadıklarını göstermektir.

Barış kimseye haber vermeden inzivaya çekilmiştir. Cemil'e verdiği söz yüzünden ne Filiz'e dönebilmekte ne de durumu ona anlatabilmektedir. Filiz'in anılarına tutunmaya çalışırken git gide daha karanlık bir hale bürünen Barış, durumu düzeltmenin ve Filiz'e dönmenin bir yolunu bulabilecek midir? Aşağıda paylaştığımız linkten Bizim Hikaye son bölümünü yayınlandığı anda izleyebilirsiniz. 15. bölümün kısa bir süre sonra yayında olması bekleniyor.

BİZİM HİKAYE 15. BÖLÜM İZLE!

Hikmet, Muazzez'in hayatına girmesiyle daha önce yaşamadığı duygular yaşamaya başlar. Fakat bu sahte ilişkinin akıbetinin ne olacağından kendisi de emin değildir.

Şeyma'nın evden kovmasıyla Fikri uzunca bir süre ortalıklarda görünmez. Bu sırada Şeyma da Haşim'in sırrını öğrenebilecek midir?

Barış'ın mahalleyi terk etmesiyle amacına ulaşan Cemil, Filiz'le yakınlaşmaya çalışmaktadır. Filiz ise bir yandan ailesini bir arada tutmaya çalışırken bir yandan da Barış tarafından terk edilmenin acısını yüreğinde yaşamaktadır. Filiz tüm bunlara göğüs gerebilecek midir?