Bizim Hikaye 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bizim Hikaye 16. son bölüm izle!

Shameless uyarlaması Bizim Hikaye 16. bölümü ile bu akşam ekranlara geldi. Son bölümde Elibol ailesinin başına gelen j-heyecanlı olayların ardından Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. Son bölümde Çocukların alındığını son anda öğrenen Barış mahalleye döner ve Filiz’e yardım etmek ister. Peki Bizim Hikaye 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte son bölüm izleme linkli ve özeti...

Bizim Hikaye 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bizim Hikaye 16. son bölüm izle!

Bizim Hikaye dizisi son bölümde Filiz kardeşlerini geri kazanmak için çaba gösteriyor. Filiz’in çabaları sonuç verecek mi merak edenler Bizim Hikaye 17. yeni bölüm fragmanını merak ediyor. 17. bölümde neler olacağının ipuçları yeni fragmanda aranıyor. Son bölümü izleyemeyenler ise Bizim Hikaye 16. son bölüm internetten nasıl izlenir araştırıyor. Haberimizde bulunan linkten Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanını ve son bölümü yayıncı kuruluş paylaştığı anda izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ


Her hafta olduğu gibi bu hafta da son bölümün ardından Bizim Hikaye yeni fragmanı bekleniyor…

Elibol Ailesi'nde bunlar yaşanırken Cemil de Barış'ı köşeye sıkıştırmaya uğraşmaktadır. Delil olarak ele geçirdiği Barış'ın eşyaları ile Barış'ı tuzağa düşürmek için elinden geleni yapar.

Bizim Hikaye dizisi konusu; Filiz bütün hayatını kardeşlerine adamış, en yakın arkadaşı ve komşusu Tülay'la dertleşen, günü birlik işlerden para kazanmaya çalışan, sorumlulukları kendinden büyük bir genç kızken birden hayatına yakışıklı ve karizmatik Barış girer. Bir anda çıkıp gelen bu esrarengiz genç adam, hem Filiz'in kalbini kazanıp hem de ailenin bir parçası olabilmek için elinden geleni yapacaktır. Filiz'e ilk gördüğü anda aşık olan Barış onu etkileyebilmek için çabalarken, Filiz zorlu hayatında aşka yer olmadığını düşünür ve Barış'a karşı hissettiklerini inkar etmeye çalışır.

BİZİM HİKAYE 17. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Senelerdir Filiz'e aşık olan polis Memuru Cengiz'in korumacı tavrı da eklenince işler Barış'ın sandığı kadar kolay ilerlemez. Üstüne üstlük Barış'ın gizlediği kimliği ve esrarengiz yaşantısı da ilişkileri için bir tehlike oluşturur.

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM ÖZETİ

Cemil'e evlenme teklif eden Filiz, kardeşlerini geri almak için her şeyi yapmaya hazırdır. Hayalleri gerçek olan Cemil ise bu evliliğin hayata geçmesi için elinden geleni yapacaktır. Tülay ise bu zor kararı vermeden önce iyice düşünmesi konusunda Filiz'e ısrar eder.

Filiz kardeşlerini alabilmek için hayatını düzene sokmaya çalışır. Düzenli bir iş ve sigorta bulmanın yanı sıra Fikri'yi de çocukların velayetini bırakmaya ikna etmek zorundadır. Fakat Fikri'nin her zamanki vurdumduymazlığı ve çıkarcılığı işleri zora sokar.

BİZİM HİKAYE 16. BÖLÜM İZLE!

Çocukların alındığını son anda öğrenen Barış mahalleye döner ve Filiz'e yardım etmek ister. Ne var ki Filiz neden gittiğini bir türlü anlatamayan Barış'ı kolay affedecek gibi görünmemektedir.

Filiz ailesini tekrar bir araya getirmek için dönüşü olmayan bir yola mı girecek, yoksa Barış'ın çabalarına daha fazla kayıtsız kalmayıp başka bir çare mi bulacaktır?

Fikret'in yuvadaki çocuklarla yaşadığı sorunlar git gide büyürken, Kiraz'ın da yuvaya alışmayı reddetmesi ve sürekli İsmet'in yanında olmaya çalışması öğretmenlerini tedirgin etmektedir.

Hikmet ise kardeşlerine sahip çıkmaya çalışırken bir yandan da hayatına yeni giren Muazzez'le yakınlaşır.