Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye 18. bölüm fragmanı yayında! Bizim Hikaye 17. son bölüm izle! Dengemi bozuyorsun Barış!
Bizim Hikaye 18. bölüm fragmanı yayında! Bizim Hikaye 17. son bölüm izle! Dengemi bozuyorsun Barış!
Fox TV'nin en sevilen dizilerinden Bizim Hikaye'nin 18. bölüm fragmanı yayında. Başrollerini Hazal Kaya ve Burak Deniz'in paylaştığı dizide yeni fragmana birbirlerini sevdiğini söyleyen Barış ve Filiz'in diyaloğu damga vuruyor. Filiz birbirlerini sevseler de bu ilişkinin kendisine zarar verdiğini iddia etse de bir anda aralarındaki çekime dayanamıyor. İkili arasındaki Ateşli öpüşme sahnesi çok konuşulacağa benziyor. İşte 18. ve yeni bölümle ilgili ayrıntılar...
Magazin 14 Ocak 2018 - 11:02

Başrollerini Hazal Kaya ve Burak Deniz’in paylaştığı Bizim Hikaye’de sular durulmuyor. Aynı odada kalan Fizli ve Barış’ın ihtiraslı kavga sahnesi fragmanın en dikkat çeken bölümü oluyor. İtiraflar gelse de bu ilişkinin kendilerine zararlı olduğunu düşünen Filiz ne yapacak? İşte 17. son bölüm izleme linki ve 18. bölüm yeni fragmanı…

Fiziliz ve Barış arasında neler oluyor? İkili ayrılacak mı? Onları öpüşürken yakalayan isim kim? İşte tüm bu soruların yanıtı yayınlanacak yeni bölümde veriliyor.

bizimhikaye18

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Barış büyük sırrını sonunda itiraf eder. Bu durum Filiz ile birlikte herkesi derinden sarsar. Ortaya çıkan gerçekler göz ardı edilecek gibi değildir. Filiz artık üst üste gelen yalanlardan yıkılır ve bir süre kafasını dinlemek ister. Bu sırada tüm aile başına bir şey geldiğini düşündükleri Filiz'i aramaya koyulur. Filiz'in halinden kendini sorumlu tutan Barış'ın başına korkunç bir olay gelir. Bu olay herkesin onun hakkında endişelenmesine ve belki de Filiz'in incinen duygularının yeniden açığa çıkmasına sebep olacaktır.

bizimhikaye18-1

Çocukları geri almak için Filiz'in yapabileceği tek bir şey kalmıştır: Cemil ile evlenmek. Fakat bu durum başta Barış olmak üzere kimsenin içine sinmemektedir. Bu evlilik olacak mı yoksa Filiz her şeye rağmen Barış'a dönecek midir?

BİZİM HİKAYE 17. BÖLM İZLE

Fikri tam da rahata erdiğini düşünürken yeni bir sorunla sarsılır. Bu şimdiye kadar başına gelen en ciddi durum olabilir. Fikri bundan kolay sıyrılacak gibi görünmemektedir. Hikmet ve Rahmet Barış'ın büyük sırrıyla ilgili gerçekleri öğrenmeye çalışırken aynı zamanda Cemil'in onları nasıl kullandığının da farkına varırlar. Çocukların Barış ve Cemil'e karşı duyguları değişecek midir? Muazzez'den gelen beklenmedik hediye ile yeni bir merak bulan Hikmet'in Esra'ya olan duyguları da yavaş yavaş değişmeye başlar.  Sırrını öğrenen Filiz'i kaybetmemek için her yolu denemeyi göze alan Barış için zaman daralmaktadır. Sevdiği kadını geri kazanmak için son hamlesi ne olacaktır?

bizimhikaye18-3

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Filiz Barış’la konuşarak her şeyin çözülmesini istemektedir. Karşılıklı olarak birbirlerine aşık olduklarını söylemeleri fragmanın dikkat çeken eğlenceli bölümlerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Dengesinin bozulduğunu ve hayatının altüst olduğunu iddia eden Filiz ve Barış ayrılacak mı? Onları öpüşürken yakalayan isim kim? İşte tüm bu soruların yanıtı 18. bölümde verilecek.

bizimhikaye18-4


İŞTE 18. BÖLÜM FRAGMANI

BİZİM HİKAYE’NİN KONUSU

Şehrin yoksul semtlerinden birinde yaşam mücadelesi veren bir aile ve o ailenin adeta annesi haline gelmiş en büyük çocuğu Filiz'le başlar hikayemiz… Anneleri terk edip gittiğinden beri 5 küçük kardeşine bakan Filiz, alkolik babaları Fikri'ye rağmen ailesine sahip çıkar ve şikayet etmeden hayata sıkı sıkı tutunur. Filiz gibi kardeşleri de asla kasvete kapılmayan, başlarının çaresine bakmayı öğrenmiş, güçlü ve dik duran çocuklardır; Filiz'in bir küçüğü üstün zekalı Rahmet, onun bir küçüğü, şimdiden zorlu bir yasak aşk yaşayan Hikmet, onun bir küçüğü vicdanlı ve duygusal Kiraz, onun küçüğü Fikret ve en küçükleri 1.5 yaşındaki İsmet. Filiz bütün hayatını kardeşlerine adamış, en yakın arkadaşı ve komşusu Tülay'la dertleşen, günü birlik işlerden para kazanmaya çalışan, sorumlulukları kendinden büyük bir genç kızken birden hayatına yakışıklı ve karizmatik Barış girer.

Bir anda çıkıp gelen bu esrarengiz genç adam, hem Filiz'in kalbini kazanıp hem de ailenin bir parçası olabilmek için elinden geleni yapacaktır. Filiz'e ilk gördüğü anda aşık olan Barış onu etkileyebilmek için çabalarken, Filiz zorlu hayatında aşka yer olmadığını düşünür ve Barış'a karşı hissettiklerini inkar etmeye çalışır. Senelerdir Filiz'e aşık olan polis Memuru Cengiz'in korumacı tavrı da eklenince işler Barış'ın sandığı kadar kolay ilerlemez. Üstüne üstlük Barış'ın gizlediği kimliği ve esrarengiz yaşantısı da ilişkileri için bir tehlike oluşturur.

Hayatını sadece içmeye ve kolay yoldan para kazanmaya adamış babaları Fikri'ye rağmen birbirlerine tutunup mutlu olmaya çalışan 6 kardeş ve Filiz'e aşık Barış'ın kesişen yolları herkesi yeni hikayelere götürecektir.