Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İzleyicileri yıkan sahne! Bizim Hikaye 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bizim Hikaye 17. son bölüm izle!
İzleyicileri yıkan sahne! Bizim Hikaye 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bizim Hikaye 17. son bölüm izle!
Shameless uyarlaması dizi Bizim Hikaye son bölümü izleyenler yeni bölüm fragmanı merak ediyor. Bizim Hikaye son bölümün ardından yeni bölümde neler olacak sorusunun yanıtı izleyiciler tarafından 18. bölüm fragmanını da aranıyor. 17. bölümde Filiz’in halinden kendini sorumlu tutan Barış’ın başına korkunç bir olay gelir. Peki yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Bizim Hikaye son bölüm özeti...
Magazin 11 Ocak 2018 - 23:10

Nefes kesen 17. bölümün ardından Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı bekleniyor. 18. bölümde yaşanacakların ipuçları Bizim Hikaye yeni fragmanında bulmak isteyen izleyiciler Google üzerinden aramalara başladı. Son bölümü izleyenler Barış’ın başına gelen olay ile yıkıldı. Bu olay herkesin onun hakkında endişelenmesine ve belki de Filiz'in incinen duygularının yeniden açığa çıkmasına sebep olacaktır. Peki Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

 

Elibol Ailesi'nde bunlar yaşanırken Cemil de Barış'ı köşeye sıkıştırmaya uğraşmaktadır. Delil olarak ele geçirdiği Barış'ın eşyaları ile Barış'ı tuzağa düşürmek için elinden geleni yapar.

Bizim Hikaye dizisi konusu; Filiz bütün hayatını kardeşlerine adamış, en yakın arkadaşı ve komşusu Tülay'la dertleşen, günü birlik işlerden para kazanmaya çalışan, sorumlulukları kendinden büyük bir genç kızken birden hayatına yakışıklı ve karizmatik Barış girer. Bir anda çıkıp gelen bu esrarengiz genç adam, hem Filiz'in kalbini kazanıp hem de ailenin bir parçası olabilmek için elinden geleni yapacaktır. Filiz'e ilk gördüğü anda aşık olan Barış onu etkileyebilmek için çabalarken, Filiz zorlu hayatında aşka yer olmadığını düşünür ve Barış'a karşı hissettiklerini inkar etmeye çalışır.

BİZİM HİKAYE 18. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Senelerdir Filiz'e aşık olan polis Memuru Cengiz'in korumacı tavrı da eklenince işler Barış'ın sandığı kadar kolay ilerlemez. Üstüne üstlük Barış'ın gizlediği kimliği ve esrarengiz yaşantısı da ilişkileri için bir tehlike oluşturur.

Oyuncu kadrosunda Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan, Yağızcan Konyalı, Nejat Uygur ve Ömer Sevgi gibi isimlerin yer aldığı Shameless dizisi uyarlaması Bizim Hikaye, 17. bölümüyle izleyicisiyle buluştu.

Dizinin yayınlanan 17. bölümü sonrasında yeni bölüm fragmanı için bekleyiş başladı. Bizim Hikaye 18. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak birkaç gün içinde yayınlanması bekleniyor.

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Barış büyük sırrını sonunda itiraf eder. Bu durum Filiz ile birlikte herkesi derinden sarsar. Ortaya çıkan gerçekler göz ardı edilecek gibi değildir. Filiz artık üst üste gelen yalanlardan yıkılır ve bir süre kafasını dinlemek ister. Bu sırada tüm aile başına bir şey geldiğini düşündükleri Filiz'i aramaya koyulur.

Filiz'in halinden kendini sorumlu tutan Barış'ın başına korkunç bir olay gelir. Bu olay herkesin onun hakkında endişelenmesine ve belki de Filiz'in incinen duygularının yeniden açığa çıkmasına sebep olacaktır. Aşağıda paylaştığımız linkten Bizim Hikaye son bölümünü yayınlandığı anda izleyebilirsiniz. 17. bölümün kısa bir süre sonra yayında olması bekleniyor.

BİZİM HİKAYE 17. BÖLÜM İZLE!

Çocukları geri almak için Filiz'in yapabileceği tek bir şey kalmıştır: Cemil ile evlenmek.  Fakat bu durum başta Barış olmak üzere kimsenin içine sinmemektedir. Bu evlilik olacak mı yoksa Filiz her şeye rağmen Barış'a dönecek midir?

Fikri tam da rahata erdiğini düşünürken yeni bir sorunla sarsılır. Bu şimdiye kadar başına gelen en ciddi durum olabilir. Fikri bundan kolay sıyrılacak gibi görünmemektedir.

Hikmet ve Rahmet Barış'ın büyük sırrıyla ilgili gerçekleri öğrenmeye çalışırken aynı zamanda Cemil'in onları nasıl kullandığının da farkına varırlar. Çocukların Barış ve Cemil'e karşı duyguları değişecek midir? Muazzez'den gelen beklenmedik hediye ile yeni bir merak bulan Hikmet'in Esra'ya olan duyguları da yavaş yavaş değişmeye başlar.

Sırrını öğrenen Filiz'i kaybetmemek için her yolu denemeyi göze alan Barış için zaman daralmaktadır. Sevdiği kadını geri kazanmak için son hamlesi ne olacaktır?

Son güncelleme: 10:29 - 14.01.2018