Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye 19. bölüm fragmanı geldi! Bizim Hikaye 18. son bölüm izle Filiz’den Cemil’e: Boşanalım!
Bizim Hikaye 19. bölüm fragmanı geldi! Bizim Hikaye 18. son bölüm izle Filiz’den Cemil’e: Boşanalım!
Bizim Hikaye 19. yeni bölüm fragmanı geldi! Bizim Hikaye 18. son bölüm izle Barış, Filiz'i düğünden kaçırıyor aşkını ispat etmek için kolay kolay bırakmamaya kararlıdır? Yeni bölümde Filiz ve Cemil boşanacak mı? Bizim Hikaye son bölüm izleme linki ve Bizim Hikaye ile ilgili son yaşananlar.
Magazin 18 Ocak 2018 - 23:50

Bizim Hikaye son bölümü ile Fox TV ekranlarında yayınlandı. Barış'ın Filiz'i düğünden kaçırması herkese şok etkisi yapmıştır. Yeni fragmanda Barış Filiz’e onsuz yaşayamayacağını söylüyor. Filiz ise Cemil’e bu evliliğin bitmesi gerektiğini ve boşanmak istediğini söylüyor.  İşte Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı, son bölüm izleme linki ve son bölüm özeti…

bizimhkaye19-3

Öfkeden deliye dönen Cemil tüm imkanlarını kullanarak her yerde Filiz ve Barış'ı aramaktadır. Filiz'i zorla alıkoyduğuna inandığı Barış'ı hapse atmak isteyen Cemil bir yandan da annesiyle sorunlar yaşamaktadır. En başından beri evliliği içine sindiremeyen annesi, haklı çıktığını ve Filiz'in peşini bırakmasını yinelerken; Cemil'in tek derdi karısını geri almaktır.

bizimhkaye19-1

Çocukların akıbeti mahalleye geri dönen beklenmedik bir isimle değişir: Şükran geri dönmüştür ve ailesini bir araya getirmeye kararlıdır. Önce Fikri'yi ardından çocukları eve geri döndürmek için elinden geleni yapar. Şimdiye kadar sorumsuzluğuyla bilinen Şükran aileyi bir araya getirebilecek midir?

Fikri'nin hastalığı ise git gide daha ciddileşmektedir. Fakat Fikri görmezden gelmeye devam eder. Şükran'ın gelişiyle Fikri'nin de hayatında köklü değişiklikler olacak gibi görünmektedir.

bizimhkaye19-2

Hikmet'in Muzi ile olan ilişkisi yurda gelen davetsiz bir misafirle değişir. Bu ziyaret, kafası karışan Hikmet'in başını derde sokacak gibidir.

Barış'ın dağ evine kaçırdığı Filiz bir an önce eve dönmek ister. Fakat Barış onu kolay bırakacak gibi görünmemektedir. Barış Filiz'e olan aşkının ne kadar büyük olduğuna Filiz'i ikna etmeye çalışır. Filiz Barış'a olan öfkesinden sıyrılıp kalbini dinleyebilecek midir?

BİZİM HİKAYE 19. BÖLÜM YENİ FRAGMAN

 

 

 

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM

Son güncelleme: 11:23 - 23.01.2018