Bizim Hikaye 23. yeni bölüm fragmanı yayında! Barış’ın hastanede olması işleri karıştırıyor… 22. son bölüm izle!

Bizim Hikaye dizisi 22.son bölüm yayınlandı. Şükran’ın çocukları yeniden yüzüstü bırakması Filiz’i istemediği bir karara iter. Dizi severler Bizim Hikaye dizisinde yeni bölümde neler olacak diye merak ediyor Bizim Hikaye 23. bölüm fragmanı yayınlandı ve merakla araştırılıyor. İşte Bizim Hikaye dizisi ile ilgili son gelişmeler...

Bizim Hikaye 23. yeni bölüm fragmanı yayında! Barış’ın hastanede olması işleri karıştırıyor… 22. son bölüm izle!

Bizim Hikaye 22. son bölüm yayınlandı. Filiz Cemil'le evliliğini sürdürmeye mecbur kalır. Bu kararı çocukları elinde tutmasını sağlayabilecek olsa da Barış'ın pes edip her şeyden vazgeçmesine de sebep olur. Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve yeni gelişmeler heyecanı daha da artırdı. İşte Bizim Hikaye son bölüm özeti ve son bölüm izleme linki…

BİZİM HİKAYE YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA!

Yeliz'den gelecek karaciğeri bekleyen Fikri üst üste aldığı darbelerle sarsılır: Şükran yine onu terk etmiştir, üstelik Yeliz de ortadan kaybolmuştur. Hayata karşı umudunu yitirmeye başlayan Fikri kurtulabilecek midir?

 

Yeliz'in sakladığı sırlar artık ailenin ondan şüphelenmesine yol açar. Yeniden ailenin güvenini kazanmaya çalışan Yeliz, bunun için babasını kullanır. Fakat Yeliz'le ilgili beklenmedik bir sır daha öğrenen Tülay ve Rahmet için işler daha da karmaşıklaşacak gibidir.

Hikmet, Esra'ya karşı bir şansının olduğuna inanmaya başlar. Fakat Rahmet kardeşi için endişelidir. Rahmet'in bu konuya müdahale etmesi ikisi arasında iplerin gerilmesine neden olur.
Ferda yüzünden başı yine derde giren Tufan ve Tülay'ın yardımına bu kez Cemil yetişir. Tufan artık Ferda'dan boşanıp Tülay'la eski günlerine dönebilecek midir?

Barış artık Filiz'le olan geçmişini silmek için büyük adımlar atmıştır. Tıp fakültesine dönmüştür ve oradaki eski ve yeni arkadaşlarıyla ilişkileri iyiye gitmektedir. Fakat ikisinin yolları beklenmedik ve trajik bir şekilde kesişir. Filiz tüm bu olanlardan sonra Barış'ın kalbini yeniden kazanabilecek midir?

BİZİM HİKAYE YENİ BÖLÜM FRAGMANI

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM İZLE