Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Bizim Hikaye 23. son bölüm izle
Bizim Hikaye 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Bizim Hikaye 23. son bölüm izle
Bizim Hikaye 23. son bölüm ile Fox TV ekranlarında yayınlandı. Fikri'nin durumu iyice ağırlaşıyor, Filiz ise babasının sağlık durumundan endişeli... Bizim Hikaye 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte Bizim Hikaye dizisi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 22 Şubat 2018 - 23:39

Bizim Hikaye 23. son bölüm yayınlandı. Babasını kaybetme korkusu taşıyan Filiz, bir yandan da ailesindeki sorunlarla boğuşuyor. Yeni yaşamına git gide alışan Barış ise, Filiz ve Cemil'in birbirlerine gerçekten yakınlaştığına inanmaya başlıyor. Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte yabancı bir diziden Türkiye’ye uyarlanan Bizim Hikaye dizisi ile ilgili gelişmeler…

BİZİM HİKAYE YENİ FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Böbreği çalınan Fikri'nin durumu git gide kötüleşmektedir. Bu durumdan sorumlu Yeliz ise Filiz'in öfkesine maruz kalır. Yeliz durumdan haberi yokmuş gibi görünmeye çalışsa da Filiz onu hayatlarından çıkarmakta kararlıdır.
Organ mafyasına bulaşan Yeliz, işlediği bu suç sebebiyle hapse girme tehlikesiyle yüz yüzedir. Elibollar'ın da güvenini kaybeden Yeliz, çareyi Cemil ile bir anlaşma yapmakta bulur. Acaba Yeliz bu işten sıyrılabilecek midir?

bizim

Filiz, hala o yokmuş gibi davranan Barış'la konuşmanın yollarını aramaktadır. Filiz'i hayatından çıkarmakta kararlı olan Barış sadece Filiz'de değil, ailenin geri kalanına da benzer davranışlar sergiler. Fakat Fikri'nin durumunun kötüye gitmesi Barış'ın aileden kopmasına engel olur. Filiz'in aklının hala Barış'ta olduğunu anlayan Cemil ise Yeliz'in teklifini kabul ederek bir kez daha mesleğini tehlikeye atar. Filiz'i elde etmek için büyük riskler alan Cemil sonunda aşkına karşılık bulabilecek midir?

Esra ile kaçma planları yapan Hikmet inadı bırakmaz. Ailesini karşısına alan Hikmet, Esra'yı da zor durumda bırakır. Esra ise karmaşık duygular içerisindedir. Acaba Hikmet bu imkânsız aşktan vazgeçecek midir?

Ferda'ya bakmak zorunda kalan Tülay, bir yandan da Filiz'e destek olmaya çalışır. Ferda ise Tülay ve Tufan'ın sinirlerini daha da zorlamaktadır. İki kadın arasında kalan Tufan iyice zorlanmaya başlar.

BİZİM HİKAYE YENİ BÖLÜM FRAGMANI


BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM

Son güncelleme: 08:46 - 26.02.2018