Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bizim Hikaye 24. son bölüm izle
Bizim Hikaye 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bizim Hikaye 24. son bölüm izle
Yabancı bir diziden uyarlanan Bizim Hikaye dizisinin başrolünde uzun zamandır ekranlardan uzak kalan güzel oyuncu Hazal Kaya yer alıyor. Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı izleyiciler tarafından merak ediliyor. İşte Bizim Hikaye dizisi ile ilgili son gelişmeler....
Magazin 8 Mart 2018 - 23:24

Bizim Hikaye 24. son bölümde, Fikri bir kez daha kefeni yırtmanın keyfiyle kendisinin Allah'ın sevdiği kulu olduğuna kesin kanaat getiriyor. Bu sırada hikayesine ilgi gösteren bir muhabir ile bir maceranın içine dalıyor. Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bizim Hikaye son bölüm özeti ve son bölüm izleme linki…

BİZİM HİKAYE YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Fikri'nin ameliyattan sağlam bir şekilde çıkmasıyla Elibol Ailesi'nin üstündeki kara bulutlar biraz dağılmış gözükmektedir. Fakat tam bu sırada Yeliz'in Zeynep'e veda ederek ortadan kaybolması ve başına gelenlerle aslında daha sıkıntılı bir döneme girilecektir.

Barış ile Filiz arasındaki duvar Barış'ın aldığı kararları ciddi şekilde etkilemeye başlar. Bu durum Hülya ile yakınlaşmasına ve ileride pişman olacağı şeyler yapmasına sebep olur. Tüm bunlar olurken annesinin yaşananlar için babasından özür dilemesini istemesi de eklenince Barış iyiden allak bullak olur. Babasıyla olan görüşmesinde öğrendikleriyle hayatı iyiden karmaşık hale gelir.

Bir telefonla işini kaybeden Filiz güzel bir sürprizle kuru temizlemecide yeni bir iş bulur. Tufan'a olan tavrı devam eden Tülay bu süreçte Filiz'in en büyük destekçisidir. Dengesiz tavırlarıyla Esra da dahil olmak üzere herkesin sabrını taşırmaya başlayan Hikmet; Esra'ya çocuk olmadığını kanıtlamanın derdiyle sonunu kestiremediği tehlikeli bir yola girer. Bu yolun sonunda ise Asım'ın Esra ile kendisine hazırladığı korkunç son vardır.

BİZİM HİKAYE FRAGMAN

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM

Son güncelleme: 22:34 - 15.03.2018