Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye 26. yeni bölüm fragmanı geldi! Bizim Hikaye 25. son bölüm izle
Bizim Hikaye 26. yeni bölüm fragmanı geldi! Bizim Hikaye 25. son bölüm izle
Bizim Hikaye 25.son bölümde Esra ve Hikmet’in başına gelenler herkesi çok korkutur. Yabancı bir diziden uyarlanan Bizim Hikaye dizisinin yeni bölümünde neler olacak merak ediliyor. Peki Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar...
Magazin 15 Mart 2018 - 23:09

Bizim Hikaye 25. son bölüm ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Filiz artık Hikmet'le aralarındaki ilişkinin son bulacağını Esra'ya kesin bir dille söyler. Esra da Hikmet'le bağını kesme kararı alır. Fakat bunun tek sebebi Filiz'in baskıları değildir, Esra Asım'dan hamiledir. Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Bizim Hikaye dizisi hakkında merak edilenler…

BİZİM HİKAYE YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Yeliz'in sırları aileye bir kez daha bela olur. Yeliz'in sakladığı elmasları arayan adamlar aileyi tehdit eder. Elibollar ise adamların neden peşlerinde olduğunu anlayamazlar. Yeliz'in karanlık geçmişi ailenin peşini kolay bırakmayacak gibidir.

Ölmekten son anda kurtulan Fikri'nin keyfi yerindedir. Üstüne bir de röportajdan aldığı para da eklenince daha da mutlu olur. Fakat hatalarından ders çıkarmayan Fikri, yine sağlığıyla oynamaya devam eder.

Hikmet, girdiği borcu ödemek için boyundan büyük işlere kalkışır. Aşkından hala vazgeçmeyen Hikmet, Esra'dan aldığı şok edici haberle sarsılır. Tüm bu problemlerin altında ezilen Hikmet korkunç bir karar verir.

Barış'ın mahalleye dönmesi Cemil'i tedirgin eder. Fakat Cemil de kalmakta kararlıdır. Önce tayinini iptal ettirmesi gereken Cemil, son yaşanan olaylarla Elibollara daha da yakınlaşma fırsatı bulur.
Ferda'dan iyice bıkan Tülay ve Tufan Ferda'nın gizlediği bir şeyi öğrenince, evde dengeler değişir. Tülay sonunda Ferda'dan kurtulacak mıdır?

Barış, Hülya ile arasına mesafe koymaya karar verir. Fakat Barış'ın tek sorunu bu değildir. Rest çektiği babasını hayatından tamamen çıkarmak için babasının istediği parayı toplaması gerekmektedir.

Filiz, babasının sağlığına kavuşmasıyla rahat bir nefes alacağını düşünürken; Hikmet'in başına gelenler ve Yeliz'in belalıları onu yine zor duruma sokar. Filiz, tüm bu sorunların arasından sıyrılıp yeniden mutlu olabilecek midir?

 

BİZİM HİKAYE 26. YENİ BÖLÜM  FRAGMANI


BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM

Son güncelleme: 08:23 - 16.03.2018